Propozycja dla osób mających dość Euro 2012

10 czerwca w Poznaniu, w dniu pierwszego meczu EURO 2012 protestujemy przeciwko antyspołecznej polityce miasta i państwa.

Podczas, gdy na organizację turnieju piłkarskiego wydaje się miliardy złotych, w całej Polsce obcina się wydatki na realizację podstawowych potrzeb społecznych. Zamykane są przedszkola, szkoły i domy kultury, wzrastają opłaty za żłobki, komunikację publiczną i mieszkania. Prywatyzuje się lub zamyka przychodnie, szpitale i zakłady pracy. Brakuje pieniędzy na walkę z bezrobociem, które wciąż rośnie. Znacznie podniesiono opłaty za żywność, gaz, prąd, paliwo, wodę i leki. Ponad to dochodzi do prób podwyższenia wieku emerytalnego, równocześnie ograniczając wydatki na rehabilitację seniorów.

więcej informacji na http://10czerwca.eu/
email: 10czerwca@riseup.net

za: http://www.facebook.com/chlebazamiastigrzysk/info

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Propozycja dla osób mających dość Euro 2012”

  1. A co tu robi zachęta do udziału w lewackiej rozróbie? Organizatorzy tej rozróby to: Federacja Anarchistyczna, OZZ Inicjtywa Pracownicza, Think Tank Feministyczny, Porozumienie Kobiet 8 Marca, Alternatywa Socjalistyczna, Lewicowa Alternatywa, Młodzi Socjaliści itp. Czyżby KZM miał dołączyć do tego grona lewaków? Czy może w ogłoszeniu jest błąd i chodzi o to, żeby przyjść spałować demonstrujących? (to można zrozumieć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *