Przeciw uciskowi podatkowemu

W imieniu Kongresu Nowej Prawicy  i p.Janusza Korwina-Mikkego, prezesa KNP zapraszam  na pikietę protestacyjną przeciwko uciskowi podatkowemu i zadłużaniu przyszłych pokoleń. W proteście wezmą udział: Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie "Ruch Wolności", Stowarzyszenie  "Liberalni", KonteStacja i Młodzież Wszechpolska oraz oczywiście Kongres Nowej Prawicy.

 

Nie dajmy się dłużej bezkarnie okradać!

Miejsce: ul. Świętokrzyska 12, przed gmachem Ministerstwa Finansów

Czas: poniedziałek, 23.V.2011, godz. 17:00

 

Bliższych informacji udzielą Państwu i na wszelkie pytania odpowiedzą:

Paweł Sadowski, Prezes Oddziału Stołecznego KNP, tel. 604 149 262, e-mail prezes.warszawa@upr-wip.pl

Tomasz Dalecki, Rzecznik Prasowy KNP, tel. 694 666 754, e-mail prasa@upr-wip.pl

 

z poważaniem

Tomasz Dalecki

Rzecznik Prasowy KNP

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Przeciw uciskowi podatkowemu”

  1. Kolejne puste frazesy pseudoprawicy. Żeby w Polsce zmienić podatki to trzeba zrobić najlepiej zamach stanu albo rewoltę jak Franco. Pikiety nic nie dają. To strata czasu.

  2. Na lekcjach języka polskiego, jeszcze w Liceum, dowiedziałem się od mojej wychowawczyni, pani Drapelli, że jeśli występują cyfry arabskie i rzymskie obok siebie, to nie przedziela się ich kropkami. Datę 23 V 20011 pisze się tak właśnie. 🙂

  3. Pikieta to rzeczywiście nie to samo co zamach stanu, ale zawsze’ć warto pokazać, że jesteśmy świadomi konieczności dokonania radykalnych zmian ustrojowych. Członkowie KZ-M wypowiadali to na Kongresie Nowej Prawicy bardzo wyraźnie. Nie można przecież wykluczać, że zamiast wyborów będziemy mieć w tym roku jakiś poważniejszy przełom. Może jest szansa żeby okazał się zwrotem we właściwym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *