Przeciwko lewackiej walce z „globalnym ociepleniem”

Szanowni Państwo!

Kongres Nowej Prawicy serdecznie zaprasza na manifestację pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Manifestacja będzie wyrazem naszego poparcia dla polityki rządu RP, który jako jedyny w całej Unii Europejskiej odmówił dalszej walki z tzw. "globalnym ociepleniem",  polegającej na drastycznej redukcji  emisji CO2 kosztem jednej z podstawowych gałęzi gospodarki Polski.

Kongres Nowej Prawicy wyraża nadzieję, że rząd polski wytrwa w swoich zamiarach i nie pozwoli brukselskim biurokratom na zaduszenie naszej gospodarki w imię szalonej ideologii ekologizmu.

Zapraszamy w poniedziałek 4 lipca o  godz.16.30 w Warszawie  pod  budynek KPRM, przy Al. Ujazdowskich 1/3

Razem z nami manifestować będą stowarzyszenia przedsiębiorców i przedstawiciele branży energetycznej.

Więcej informacji udzielą Państwu i na ewentualne pytania odpowiedzą:

Tomasz Dalecki, rzecznik prasowy Nowej Prawicy, tel. 694 666 754,  e-mail: tomasz.dalecki@nowaprawica.org.pl

Beata Tymińska, z-ca rzecznika prasowego Nowej Prawicy, tel. 606 410 583, e-mail: beata.tyminska@nowaprawica.org.pl

z poważaniem

Tomasz Dalecki

Rzecznik Prasowy KNP

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Przeciwko lewackiej walce z „globalnym ociepleniem””

  1. 1. Kompromitacja KNP. Czyżby liczenie na ochłapy z pańskiego stołu w związku ze zbliżającą się urnową fasadą? 2. Co ma wspólnego Ernesto Guevara z bandą cwaniaków obradujących często gęsto w luksusowych hotelach nad ściąganiem haraczy w związku z „globalnym ociepleniem”?

  2. PiotrekGD – kompromitacją byłoby, gdyby zmienili swoje zdanie i zaczęli krytykować rząd za tę decyzję. Konsekwentnie obstają przy swoim, a że rządowi udało się raz na x czasu coś mądrego postulować, to KNP wyraża swoje poparcie. Nie widzę w tym nic dziwnego. Chyba czas wyrosnąć z bycia buntownikiem dla przekory.

  3. Niby fajnie, ale niestety tak się złożyło, że przed wyborami i pachnie mocno pijarem. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku pohukiwania min. Sikorskiego na Amerykanów ws. mienia żydowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *