Pytanie publiczne do wolnomularzy

Drodzy „bracia-fartuszkowi”,

poza wszelką wątpliwość udowodniono związki łączące A. Breivika z masonerią. Mało tego. Norweski terrorysta szczyci się swoją przynależnością do tej wywrotowej organizacji. Dziś Polskie Radio podało informację, że zamachowiec chce podczas piątkowej rozprawy wystąpić w „masońskim płaszczu”. W związku z tymi okolicznościami chcemy otrzymać odpowiedz od polskich masonów: czy biorą na siebie odpowiedzialność za to, że ich członek dokonał tak makabrycznego czynu?

Powszechnie wiadomo, że jedną z cech wolnomularstwa jest”braterstwo” między ich aktywistami bez względu na różnice narodowościowe. Nasze pytanie kierujemy do działających w Polsce lóż masońskich oraz do redakcji portalu www.racjonalista.pl, który to promuje idee wolnomyślicielskie.

Ponownie apelujemy do wszystkich służb mających za zadanie zapewnić bezpieczeństwo państwa, aby zbadały związki łączące polskich masonów z ich norweskimi pobratymcami.

Redakcja portalu myśli konserwatywnej www.konserwatyzm.pl

a. m.e.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Pytanie publiczne do wolnomularzy”

  1. Konserwatyzm.pl znów wykazał swoje socjalistyczne pojmowanie świata. Czy jeśli jakiś ksiądz jest pedofilem, to winny temu jest cały Kościół katolicki? Poza tym wolnomularstwo ma różne nurty i jedna loża może nie mieć kompletnie nic wspólnego z drugą.. Szkoda mi słów na taką ignorancję i kolektywne rozumowanie.

  2. @Piotr.Kozaczewski Wlasnie zaczeli, 19/08/2011 o 19:52:11 Mozna na nich zawsze liczyc. Tym razem zrobili to inaczej niz zwykle, bo jak ktos slusznie zauwazyl, oni sa „tolerancyjni inaczej”. Pioro owo nowe rozumuje podobnie jak inkryminowany etatowiec i jest podobnie perfidne i chytre, choc 'inaczej”.

  3. @Piotr.Kozaczewski Oni sa naprawde tolerancyjni.Wlasnie sie dowiedzialem, ze pewna posłanka PO chce liberalizować Kościół.Wspaniale.To jest pewnie ta konserwatywna frakcja w PO.

  4. Posłanka PO chce liberalizować Kościół Informacje z Polski | Sierpień 19, 2011 o godzinie 09:16 ——————————————————————————– Posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Kozłowska-Rajewicz przedstawiła postulat liberalizacji Kościoła, który jej zdaniem powinien stać się „bardziej otwarty”. Wielkopolska posłanka PO chce między innymi znieść celibat oraz wprowadzić kapłaństwo kobiet, a więc w prostej linii upodobnić katolicyzm do protestantyzmu, popierającego obecnie związki homoseksualne, aborcję czy eutanazję. Kozłowska-Rajewicz twierdzi, że z „konserwatywną częścią PO”, łączy ją uczęszczanie do Kościoła, ale nie spojrzenie na jego „problemy”. Szef Wielkopolskiej PO, poseł Rafał Grupiński również wskazał na potrzebę zmian w Kościele twierdząc m.in., że kobiety nie mogą być ministrantkami czy, też podawać komunii świętej. Co ciekawe politycy rządzącej partii podkreślają, iż hierarchia kościelna nie powinna mieszać się do polityki, zaś jak widać politycy bez przeszkód mogą pouczać Kościół… za”narodowcy.net”

  5. @hoopszpila: „…Poza tym wolnomularstwo ma różne nurty i jedna loża może nie mieć kompletnie nic wspólnego z drugą…” – oczywiście, pełna zgoda. To trochę tak, jak z zoofilami: nie można mówić że wszyscy lubią te same rodzaje zwierzątek: jeden woli pieska, drugi koziołka, a czerwonoarmista Sasza to podobno nawet „krokodiła j*bał”, choć Wania twierdził że Sasza tego nie robił, a tylko gadał, ot tak, „dla poddierżki razgawora”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *