R. Winnicki: „Tusk jest w o tyle gorszej sytuacji niż Jaruzelski 30 lat temu, że zniszczył również armię, którą mógłby wyprowadzić na ulice”

Na swoim fb Robert Winnicki pisze:

Donald Tusk w podsumowaniu 5-lecia swoich skrajnie nieudolnych, wypełnionych korupcją, mnożeniem biurokracji i wprowadzaniem państwa policyjnego, rządów, zapowiedział, że będzie twardo bronił republiki okrągłego stołu.

Nie wątpiliśmy w to ani przez chwilę. Ta obrona i niszczenie przeciwników trwa nieustannie, a z działaniami policji i bezpieki do czynienia mamy od dawna, nie od ostatniej niedzieli. Tusk jest w o tyle gorszej sytuacji niż Jaruzelski 30 lat temu, że zniszczył również armię, którą mógłby wyprowadzić na ulice.

Przed nami zaś zadanie organizacji nowej, narodowej „Solidarności”. Już za niespełna miesiąc, przy okazji rocznicy Stanu Wojennego, wyjdziemy na ulice polskich miast, żeby zaprotestować przeciwko tej nowej komunie.

Zima nasza!

Donald Tusk w podsumowaniu 5-lecia swoich skrajnie nieudolnych, wypełnionych korupcją, mnożeniem biurokracji i…

Opublikowany przez Robert Winnicki 17 listopada 2012

Komentarz: Obawiam się, że do obalenia ustroju trzeba czegoś więcej niźli wciągnięcia w płuca nadmiaru powietrza. Zima się skończy, a Tusk jak był, tak będzie. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “R. Winnicki: „Tusk jest w o tyle gorszej sytuacji niż Jaruzelski 30 lat temu, że zniszczył również armię, którą mógłby wyprowadzić na ulice””

  1. Mam obawy podobne jak Adam. Wystarczy nieco zmienić nazwiska i konfigurację na szczycie władzy, żeby protesty przeciwko Tuskowi uderzyły w próżnię. A nowa konfiguracja może oznaczać nawet tak pozornie gwałtowny zwrot, jak rząd techniczny – załóżmy – PiSu, PSLu i SLD. Albo teatralny podział PO. Albo dziesięć innych zagrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *