Radny PiS nawołuje do rebelii podczas Marszu Niepodległości

Jak informuje portal „twojezaglebie.pl”, radny PiS z Sosnowca, Tomasz Mędrzak, nawołuje do „zajmowania budynków rządowych” i do „podpalania samochodów transmisyjnych reżimowych mediów”.

„Wzywam wszystkich chętnych na wyjazd 11.11 abyśmy hasło tegorocznego marszu „odzyskajmy Polskę” potraktowali dosłownie. Szykujmy się na przewrót i zamieszki w tym dniu a w ich konsekwencji na zajęcie budynków rządowych. Nie ma już odwrotu” – pisał na „Facebooku”. Wpis został już usunięty, ale portal „twojezaglebie.com” zdążył wykonać zrzut z ekranu.

„Oczywiście, nie podpalajmy przypadkowych samochodów. Nie możemy być tak nieodpowiedzialni. Szkoda paliwa. Podpalajmy jedynie wozy transmisyjne reżimowych mediów. Przynajmniej do chwili, gdy nasi siepacze nie opanują gmachu telewizji” – pisał Mędrzak w komentarzu do wpisu.

http://fakty.interia.pl/polska/news/radny-pis-palmy-samochody-pospieszalski-mowi-o-wojnie,1858472

Komentarz: Wychodząc z pozycji statolatrycznych domagamy się od władzy państwowych podjęcia wszelkich działań mających na celu zapobieżenie rozruchom i wybuchowi rebelii w czasie Marszu Niepodległości.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Radny PiS nawołuje do rebelii podczas Marszu Niepodległości”

  1. Prawo i Sprawiedliwość nawet zacznie namawiać do rozerwania na strzępy rodziny prezydenckiej, rzucenia ich żywcem na pożarcie pumie hasającej po Polsce, lub rozerwania granatem, i nadal będzie traktowane jako „demokratyczne ugrupowanie” i „partię miłości”. Tymczasem nacjonaliści, konserwatyści i tradycjonaliści to „faszyści ogarnięci nienawiścią”. Tylko, że ci „faszyści” to spokojni działacze, którzy przeszkadzają rzeczywistym psychopatom politycznym (PiS oraz GW).

  2. Jest to oczywiście jeden ze scenariuszy, który mam w pamięci. Podejrzewam, że – gdyby miał sie udać – byłby propagowany inaczej.

  3. Nie ma to jak grupka kanapowych działaczy „prawicy” przejmuje się głupkowatym wpisem jakiegoś politycznego schizofrenika z PiS-u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *