Rafał Ziemkiewicz lekceważy JKM i Nową Prawicę

[aw]
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rafał Ziemkiewicz lekceważy JKM i Nową Prawicę”

 1. Cóż, czytelników z Sekty Smoleńskiej jest więcej niźli czytelników sympatyzujących z JKM. Cecha charakterystyczna wszystkich sprzedajnych dziennikarzy. Aby nie szukać daleko przykładów: Terlik.

 2. Ostatnie słowa najważniejsze. Wybory są po to by je przegrać! Wypada tylko zawołać: „Kabareciarz do kabaretu!”

 3. @AWielomski – Gdyby nie wojna i komuna, to mógłby Pan umówić się z zamożnym przemysłowcem lub ordynatem na włościach i zaproponować mu inwestycję w gazetę konserwatywną, dysponującą zastępem doborowych autorów. Obecna sytuacja jest niezwykle trudna, bo elitę finansową III RP stanowią uwłaszczeni członkowie komunistycznej nomenklatury i uwłaszczony neo-KOR (obydwa środowiska nieprzychylne prawicy). A jednak jakieś wyjście z tej sytuacji być musi i należy je odnaleźć.

 4. Głosuję na partię JKM bez względu na to, ile procent szans dają jej me(r)dia. Wybieranie „mniejszego zła” w postaci Kaczora jest chore.

 5. @ Rafał Korzeniec Sam pan (?!) żeś jest sprzedawczyk.!!! O ilę się nie mylę to pan Ziemkiewicz nigdy nie mówił, że ceni bardziej JKM niż pis – ergo nie możesz go pan nazywać „sprzedawczykiem”!

 6. Tłuszcza smoleńska tylko czekała na jakiś „żarcik” z JKM’a, miał on ich przecież jeszcze bardziej utwierdzić w przekonaniu o jedynym słusznym wyborze wielkiego wodza kaczyńskiego. Ale nic to, kompletnie nie dbam o to czy będzie 2% lub 3%. Głosuję na KNP niezależnie od tego co o tym sądzi ziemkiewicz czy jakiś inny festynowy pseudointelektualista z obwoźnego cyrku sfrustrowanych wyznawców pewnego kartofla.

 7. @Marcin Janowski „Gdyby nie wojna i komuna, to mógłby Pan umówić się z zamożnym przemysłowcem lub ordynatem na włościach i zaproponować mu inwestycję w gazetę konserwatywną, dysponującą zastępem doborowych autorów.”- pelna zgoda. Brak wielkiej i sredniej wlasnosci + powszechne wywlaszczenie z winy bolszewizmu i demoliberalizmu jest przyczyna takiej sytuacji. Dzis nawet barzdo bogaci ludzie w Polsce wcale nie sa bogaci. Tyle tyklo, ze maja potezne konta – ale to jeszcze nie bogactwo ani tym bardziej nie wlasnosc.

 8. @Marcin Janowski „A jednak jakieś wyjście z tej sytuacji być musi i należy je odnaleźć. „- wyjsciem jest akceptowanie dla milosci Bozej wszelkich upokorzen wobec kazdego z nas osobiscie np.bardzo twardych, wlasciwie niewolniczych klauzul umow o prace ,ktore uwlaczaja godnosci ludzkiej ale nie utrudniaja zycia,szczegolnie kiedy praca dobrze platna. Dla milosci Bozej przyjac takie upokorzenia. Ktoregos dnia Pan Bog sia nad nami zlituje. Niech Pan przeczyta psalm II.( zwany mylnie III), Dawida, gdy uciekal przed swym synem Absalomem.

 9. Czyli co Panowie Bała i Meller? Głosujemy na Platformę, tak? Widzę, że baner Libickiego już na portalu wisi. Czy to początek końca portalu Konserwatyzm.pl? Robi się naprawdę coraz śmieszniej. Zwolenników „(un)real politik” przybywa.

 10. Ziemkiewicz rozsądnie mówi, a co do sekt, to na tym portalu też takowej można by się doszukać z Wielomskim jako guru i kilkoma jemu podobnymi.

 11. No baner wisi i co z tego? Gdybym był mieszkańcem /głosowałbym w tym okręgu/ Wlkpolski to oddałbym głos na posła, senatora in spe, Libickiego, do Sejmu wrzucił pustą kartkę. A że będę głosował w Rzeszowie, to analogicznie: L. Jaworski, do Sejmu pusta karta.

 12. @PBala – Karteczkę do Sejmu najlepiej wrzucić przekreśloną na krzyż, bo jeszcze ktoś z komisji gotów skorzystać w okazji.

 13. @Marcin Janowski Glosowac mozna,czasami wrecz trzeba ale przywiazywanie wagi do wyborow jako takich jest strata czasu i energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *