Raport o stanie praw człowieka w Polsce, czyli jaja na całego

"dyskryminacja wobec kobiet na rynku pracy, seksualne wykorzystywanie dzieci, okazjonalne i nie związane z przemocą incydenty antysemityzmu, handel żywym towarem, dyskryminację społeczną i przemoc przeciw mniejszościom etnicznym, gejom i lesbijkom oraz dyskryminację antyzwiązkową".

Żródło


Komentarz: Czekamy na podobnie idiotyczny raport Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski nt przestrzegania praw człowieka w USA. Podobno wczoraj w Nevadzie dwóch białych pobiło murzyna-sodomitę o żydowskich korzeniach. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Raport o stanie praw człowieka w Polsce, czyli jaja na całego”

  1. Jakoś po opublikowaniu tego dokumentu panuje cisza. Gdzie się podziali ci wszyscy „obrońcy suwerenności Polski”? Są pierwsi, gdy można ujadać na Rosję, Niemcy, czy Chiny i Indie. Ale USA jest zawsze niewinne. Swojej świętej krowy nie skrytykujecie?

  2. Przymuszają usłużnych ludzi z Polski do głębszych postępowych reform i kajania się za „demokratyczne grzechy”. Gdzie rozdzieranie szat przez patriotów spod znaku PiS czy Prawicy Rzeczpospolitej?

  3. Dokładnie. Teraz powinni udać się do Waszyngtonu po pokutę. Jak to możliwe, że nie przyłączyli się do „pokojowej” interwencji NATO w Libii? Straszny grzech. Gdy mędrcy z Białego Domu coś ogłaszają, to przecież jest to prawda objawiona…

  4. Skoro tak zle z naszymi prawami czlowieka, to moze lewica w koncu poprosi o interwencje z zewnatrz. Zeby nas w koncu „ucywilizowac”. Do tego przeciez potrzebny jest ten caly dyskurs prawno-czlowieczy: przymuszania do oswieconej wolnosci.

  5. USA uczy Europę o poszanowaniu praw człowieka, zaś Arabowie i Żydzi uczą Europę o tolerancji religijnej i etnicznej. Kiedy to wrócą czasy, kiedy to kontynent dyktował warunki życia politycznego, kulturowego etc. dla świata?

  6. Przystaję przy opiniach Stanisława A. Niewińskiego i Inqiusitora Laurenciusa. Dodam, że prawdziwym przypadkiem łamania prawd człowieka w Polsce jest skazywanie ludzi za przekonania polityczne podobnie jak w czasach stalinowskich. Narodowiec R.Milewski jest sądzony nie za głoszenie takich czy nie innych haseł, ale za napisanie listu do byłego ministra Z.Ziobry o korupcji w sądownictwie. Za pisanie o korupcji w sądownictwie grozi więzienie, ale jakoś „obrońcom prawd człowieka” to wisi, bo przeca ważniejsze są wyimaginowane żądania lobby talmudystów, sodomitów i feministek. Co więcej, połowa zarzutów wobec Polski to zwykłe bzdury, których tutaj w ogóle nie ma. Dyskryminacja kobiet? Handel żywym towarem? Dyskryminacja antyzwiązkowa? Tego nie ma! To mężczyznom nie raz nie daje się pracy, a jakoś nikt o tym nie krzyczy! Co to ma być za zarzut: „niezwiązane z przemocą przypadki antysemityzmu”? To jak nie związane z przemocą, to atak na nie jest łamaniem podstawowego prawa człowieka o prawie do przekonań politycznych! To walka z „wolnością” którą tak USA wycierają sobie gębę! A gdzie potępienie związanych z przemocą jawnych przypadków antypolonizmu? Czy my żyjemy w Polsce czy antyPolsce? Chyba w tym drugim…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *