Redaktor Gadowski demaskuje Murdocha

Zagłębiłem się wczoraj w internetową twórczość Witolda Gadowskiego. Popełnił on wpis o powyborczej przyszłości Polski. Zaczął go jednak od poinformowanie czytelników, że ktoś z pracowników TVN kierował groźby pod jego adresem. Chodziło o to by nie ujawniał kulisów i sekretów funkcjonowania tej stacji.  Czytelnik- utwierdzany w tym zresztą przez Gadowskiego – nabiera przekonania, że ów rzeczywiście takie kompromitujące sekrety zna. Napięcie rośnie! 
Gdy dodatkowo czytam, że oto ITI zamierza sprzedać TVN znanemu magnatowi medialnemu Rupertowi Murdochowi, sprawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Jeśli bowiem wziąć pod uwagę, że wśród polityków PiSu dość powszechnie posądza się tę stację o związki z WSI (nazywając ją nawet złośliwie WSI24) dalszy ciąg rozumowania wydaje się logiczny.  
Głównym celem powołania do życia TVN-u było zatem  zniszczenie Jarosława Kaczyńskiego i nieistniejącego wtedy jeszcze PiS-u. Pytanie, więc dlaczego szefowie ITI są gotowi dziś z tego celu zrezygnować i sprzedać swoją stację Murdochowi?  Zwykły argument ekonomiczny z pewnością polityków PiS nie przekona. Musi więc być jakieś inne wytłumaczenie. Jakie?  Kto wie, może Rupert Murdoch też jest uśpionym agentem WSI? Czy to jest owa tajemna wiedza, którą posiadł redaktor Gadowski? Myślę, że jeśli nawet nie posiada on takich informacji to to co wie swą sensacyjnością jest na pewno do nich zbliżone. 
www.facebook.com/flibicki
Jan Filip Libicki
asd
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Redaktor Gadowski demaskuje Murdocha”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *