Redaktor naczelny „Rzeczpospolitej” oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej

TVN24 donosi:

Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”, oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej wydawcy gazety – spółki Presspublica. Jak poinformował Jarosław Knap – doradca Gremi Media, właściciela wydawnictwa – decyzja o dalszych losach Wróblewskiego ma zapaść w przyszłym tygodniu.

„W zaistniałej sytuacji, mając na względzie dobre imię „Rzeczpospolitej” poinformowałem zarząd, że oddałem się do dyspozycji Rady Nadzorczej wydawnictwa „Presspublica”. Do najbliższego posiedzenia Rady Nadzorczej przebywać będę na urlopie – możemy przeczytać w oświadczeniu Wróblewskiego, które w środę wieczorem pojawiło się na stronie internetowej „Rz”.

http://www.tvn24.pl/redaktor-naczelny-rzeczpospolitej-oddal-sie-do-dyspozycji-rady-nadzorczej,286145,s.html

Komentarz: Na miejscu Rady Nadzorczej „Presspubliki” przeprowadziłbym nie tylko zmianę naczelnego, lecz także szerszego zespołu redakcyjnego. Kierunek w którym gazeta zmierza, już od dawna, jest dosyć dziwaczny. Publikacja o trotylu to jedynie widowiskowe ukoronowanie tego kierunku. Pewna nisza na rynku prasowym jest już zajęta przez GP i trudno tu będzie konkurować. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *