Rekolekcje ignacjańskie dla mężczyzn

Początek: 22.08.2011 r. (poniedziałek), godz. 16.00

Koniec: 27.08.2011 r. (sobota)

Miejsce: kościół p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny, ul. Garncarska 32

Prosimy o zgłoszenie do br. Krzysztofa co najmniej na 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcyj: telefonicznie 22 615 28 60 albo emailem.

Uczestnicy rekolekcyj muszą mieć ukończone 18 lat.

Organizacja:

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 16.00, przyjazd i zakwaterowanie w godz. 14.00–15.30. W przypadku wcześniejszego przyjazdu prosimy o uprzednie zgłoszenie tego faktu.

Rekolekcje kończą się o godz. 11.30. W przypadku chęci późniejszego odjazdu prosimy zgłosić to na początku rekolekcyj.

Zgłoszenie się na rekolekcje oznacza zobowiązanie do uczestniczenia w nich od samego początku do końca.

Prosimy o przywiezienie śpiwora albo pościeli.

Prosimy o przywiezienie Nowego Testamentu i Naśladowania Chrystusa, a także wzięcie ze sobą notatnika (zeszytu) i długopisu. Brakujące pozycje można nabyć na miejscu przed rozpoczęciem rekolekcyj.

Zapewniamy wyżywienie; cena: co łaska (dla informacji: utrzymanie – wyżywienie, koszty eksploatacyjne etc. – jednej osoby wynosi ok. 50 złp dziennie).

Uwaga, podczas rekolekcji obowiązuje ścisłe milczenie.

http://www.piusx.org.pl/komunikaty/2011/51

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rekolekcje ignacjańskie dla mężczyzn”

  1. Wlasnie z takich Cwiczen wrocilem, tylko ze byly w Auwernii. Nie moge opisywac szczegolow, bo rekolekcje sa czyms osobistym, tylko pragnalbym przypomniec opinie Sw.Teresy z Avila, ktora napisala, ze jezeli ktos utrzymuje iz rozmyslanie prawd wiary jest niebezpieczne, to jego samego nalezy uznac za niebezpiecznego. Cwiczenia maja wielu wrogow, tymczasem daja ogromna sile inteligencji i woli oraz duzo zmyslu praktycznego w kwestiach duchowych. Na portalu wyraznie wielu wrogow nie maja, bo jakos nikt ich nie zaatakowal. Moze po tym jak „obronca kiboli, z ktorym nie jest dobrze” wpisal swoj komentarz rozpocznie sie dyskusja w te wakacyjna pore?

  2. Panie Antoni, a co można mieć przeciwko Rekolekcjom (zwłaszcza w implementacji FSSPX), czy samemu Św. Ignacemu? Jedyne, co możnaby mieć przeciwko to nieświadomość, brak dobrej woli lub złą wolę, aczkolwiek posądzenie o złą wolę (i jakąkolwiek inną wolę) to chyba nadmierny komplement wobec większości tzw. bliźnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *