Relacja z warszawskiego marszu przeciwko zboczeńcom

To już taka nowa świecka tradycja, że z roku na rok grupy dewiacyjne, maszerujące po polskich ulicach są coraz mniejsze a antyhomoseksualne akcje coraz częstsze, większe i skuteczniejsze. Rok temu w Warszawie zapowiadano 40 tysięcy dewiantów, na ulice wypełzło 4. tys.  – w większości importowanych homosiów. W roku bieżącym, w sobotę 11 czerwca, na tzw paradzie równości zamiast „obiecanych” 8 tysięcy zjawiło się ledwo tysiąc, i to z dużym zagranicznym wsparciem.

Tymczasem akcja antypedalska w stolicy była sprawna i konsekwentna. Najpierw – o godz. 11 na warszawskim Ursynowie kilkaset osób wzięło udział w demonstracji przeciwko homopropagandzie, zorganizowanej przez stowarzyszenie Zjednoczony Ursynów i autonomistów. Część z demonstrantów metrem z Ursynowa przejechała na stację Politechnika, gdzie czekała już, zalegalizowana przez Prawicę RP, MW i ONR manifestacja, kierująca się pod Sejm, gdzie z kolei własny wiec za wartościami rodzinnymi – przeciwko dewiacji zorganizowało Narodowe Odrodzenie Polski. I w te sposób, pod Sejmem – w miejscu rozpoczęcia sodomickiej parady – pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego, zebrało się kilkuset Warszawiaków, w dobrze zgranej i zorganizowanej akcji antydewiacyjnej.

Mieszkańcy stolicy bez problemu zagłuszali dewiantów, którzy tego dnia wychodzili ze skóry, by przebić wszystkie poprzednie akcje w dziwactwach i profanacjach. O ile nikogo specjalnie nie obszedł półtonowy Ryszard Kalisz z SLD, występujący w organizacyjnej różowej koszuli i z prywatnopaństwową ochronę 40 policjantów (!), o tyle puszczenie przez głośniki „pierwszego utworu” na imprezie (dosłownie tak to ujął prowadzący dewiant!), czyli Hymnu Polski, wywołało oburzenie i wyjątkowo mocne okrzyki „Prowokacja”. Niesmakiem i gwizdami powitano też nieudolnie przebranego za księdza pedała, który z platformy „błogosławił” tłum sodomitów.

Homoseksualistów ochraniało kilkuset policjantów. Słowo „ochraniało” należy rozumieć dosłownie. Funkcjonariusze nie zachowywali się bowiem jak „stróże prawa”, ale jak dobrze opłacona pedalska „nabojka”. Policjanci nie tylko przekroczyli swoje uprawnienia, ale i naruszyli przepisy karne, o czym niżej.

Generalnie akcję antydewiacyjną należy określić jako udaną – protesty przynoszą widoczny skutek w postaci organizowania się „oporu normalnych” i wyraźnego ochłodzenia chęci do manifestowania ze strony zboczeńców.

W akcji antydewiacyjnej należy odnotować dwa incydenty.

Pierwszy, w skali mikro, to napad 7. osobowej grupy lewackiej na 4 działaczy NOP (w tym jedną kobietę), w pobliżu warszawskiej siedziby Ruchu. Lewacy (nazwani później w komunikatach policjantów, ściągniętych przez postronnych świadków: „bojówką pedalską” – koniec cytatu) usiłowali odebrać nopowcom kartony z transparentami; jedna osobę zranili, ale po otrzymaniu paru „strzałów” wychowawczych –  zbiegli. Twarze kilku uciekających  sodomickich kochasiów zarejestrowały kamery monitoringu.

Drugi incydent miał charakter poważniejszy. Po skończonej akcji antydewiacyjnej policyjna prewencja otoczyła Warszawiaków dodatkowymi kordonami i nie pozwoliła się rozejść. Ludzi przetrzymano ponad 2 godziny, nie podając  – wbrew istniejącym przepisom – przyczyn. Funkcjonariusze odmawiali, wbrew odpowiednim zapisom ustawy o policji, – legitymowania się. Odmówiono wypuszczenia kobiety w zaawansowanej ciąży i rodzin z małymi dziećmi („to po co tu przychodziliście” – cytat dosłowny, i również dosłowna, klarowna odpowiedź: „a to już nie pana sprawa”) czy osób starszych. Dopiero omdlenie jednej z osób skłoniło funkcjonariuszy do sprowadzenia karetki. Policjanci uniemożliwiali nawet podawanie butelek z wodą ludziom zamkniętym ”za żelaznym kordonem”, jak zaczęto żartować i napoje po prostu przez mundurową zaporę przerzucano. Policja niezwykle powolnie zaczęła legitymowac nielegalnie  przetrzymywanych, w dalszym ciągu nie informując o powodach takich działań. Jedyna informację uzyskał przybyły na miejsce poseł Pięta, któremu nie wyjaśniono co prawda, dlaczego policjanci przeprowadzają akcję o charakterze kryminalnym ani kto im to nakazał, ale za to poinformowano, że powolność kontroli zatrzymanych osób spowodowana jest posiadaniem w oddziale prewencji – tu cytat dosłowny – „dwóch długopisów”!. Ta przekazywana sobie  z ust do ust informacja spowodowała zorganizowanie błyskawicznej zbiórki narzędzi do pisania. Niestety, okazało się, że ilość długopisów posiadanych przez prewencję jest jednak dokładnie wyliczona – długopis przysługuje wyłącznie umiejącym czytać i pisać.

Jeszcze w czasie zamknięcia „pod kordonem”, część zgromadzonych zwróciła się do przedstawiciela NOP, jako organizatora wiecu, o przygotowanie wniosków o wszczęcie postępowania przeciwko policjantom.

Osoby uczestniczące w zajściu proszone są więc o wysyłanie swoich danych osobowych na adres info@nop.org.pl. Wniosek do prokuratury składać będzie organizator, natomiast osoby poszkodowane (czyli biorące udział w wydarzeniach) będą swoimi oświadczeniami potwierdzać to, co miało miejsce. Jednocześnie prosimy o nadsyłanie zdjęć twarzy tych funkcjonariuszy, którzy zachowywali się w sposób wyjątkowo bezczelny i chamski.

Należy w końcu nauczyć ich, że to nie my jesteśmy dla policji, tylko policja – opłacana z naszych pieniędzy – jest na naszej służbie. A niedopuszczalnym jest, by nasza służba zachowywała się jak banda pedałów wypuszczona z psychiatryka.

Za: http://www.nacjonalista.pl/2011/06/12/warszawa-powiedziala-sodomitom-%E2%80%9Egood-bye%E2%80%9D/

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Relacja z warszawskiego marszu przeciwko zboczeńcom”

  1. Brawo Warszawa ale rowniez brawo Split. W sobote w Splicie , w Chorwacji normalni ludzie obrzucili parade pederastow butelkami i kamieniami. Policja zatrzymala sto osob, to byla pierwsza wiadomosc dzis w dzienniku pierwszego programu TV chorwackiej rano. Ogladalem, straszna byla „zadyma” antypedalska pod palmami.

  2. Brawo,tak to się załatwia,a nie staniem w miejscu i „przekrzykiwaniem” pedałów. A policja po raz wtóry,zasłużyła sobie na „szacunek” normalnego obywatela. Niech później nie jęczą,że są źle opłacani. Źle opłacani? Niech pederaści wam płacą za ochronę,byczki.

  3. Należy jeszcze wspomnieć, że kontrmanifestanci wspierani byli przez kilkuosobową delegację Serbów.

  4. „…Funkcjonariusze odmawiali, wbrew odpowiednim zapisom ustawy o policji, – legitymowania się. …” – rozumiem że ci osobnicy zostali sfotografowani i znajdą się, wraz z kompletem danych osobowych, na RedWatch’u?

  5. Dzisiejsza GW kontynuuje kampanie prasowa i”apel” na rzecz „zwiazkow partnerskich”. To jest niedopuszczalne!!! Wyraznie dla Komandosow, pedaly to jakas nowa przodujaca” klasa spoleczna”.

  6. Durne prawo przyznaje manifestacjom policyjną ochronę. Jak ktoś manifestuje w słusznej sprawie (choćby Marsz dla Życia i Rodziny) to nie potrzebuje ochrony, bo normalnym ludziom nikt przy zdrowych zmysłach nie grozi. A jeśli ktoś manifestuje na rzecz związków homoseksualnych czy innych lewackich wynalazków, to niech sam wynajmie ochronę (przezornie licząc się z wysokim prawdopodobieństwem obicia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *