Rząd Donalda Tuska zwalcza kibiców


[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rząd Donalda Tuska zwalcza kibiców”

  1. Wspaniala i zdrowa mlodziez! Nie wszystko jeszcze w Polsce w takim razie stracone. Mam nadzieje, ze ich nie zabija, jak swego czasu zabili Grzegorza Przemyka.

  2. No, i w tym momencie z KATECHONA został już tylko KAT. Sprawa z kibicami Jagi oraz z posłem Węgrzynem jasno pokazuje, że mamy do czynienia z kolejną głową czerwonej hydry, tylko trochę bardziej przypudrowaną różem. Tak na marginesie tej całej sytuacji, ciekawe, że policja nie była taka chętna do wlepiania mandatów, jak lewacka młodzież (?!) wygrażała: „Giertych do wora, wór do jeziora”. To chyba był grubszy kaliber i inny artykuł niż za „matoła”? @Antoine Ratnik, tak, jak to świetnie ujął kiedyś JKM, to są: „ostatnie osoby w Polsce, którym coś się jeszcze chce”.

  3. Teraz jest już za późno w Polsce. Najlepiej jest we Francji gdzie lewacka policja boi się muzułmanów. Tam każdy lewacki policjant wie co go czeka gdy zaatakuje muzułmańskiego działacza. Może trzeba do Polski wprowadzić wojujący Islam. Może wtedy lewacka Policja nabierze szacunku do ludzi normalnych.

  4. @SŁOWIANIN We Francji policja nie ma zbyt wiele szacunku dla ludzi normalnych. Szanuje wylacznie muzulmanow i przestepcow.

  5. @Antoine Ratnik. Szanowny panie perspektywa porwania policjanta i obcięcia głowy sprawia, że działa to jak element odstraszający dla lewackiej policji. Każdy komendant we Francji paranoicznie boi się ogłoszenia jihadu przeciw policji jako żołnierzy szatana. Wtedy byłby to ich koniec. Każde zabójstwo policjanta stałoby się chwalebnym czynem. I tego policja boi się najbardziej. Ja też mam znajomych we Francji. Opowiadali mi jak jak muzułmanie w kilku dzielnicach wprowadzili Szariat. Tam lewacka policja boi się jeździć. Bo ci lewacy wiedzą jak skończą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *