Siostrzeniec Gowina przechodzi do Palikota

TVN24 donosi:

Łukasz Gibała, dotychczasowy poseł Platformy Obywatelskiej, szef krakowskich struktur partii, przeszedł do Ruchu Palikota. – Platforma Obywatelska odeszła od tych idei, które leżały u jej podstaw – wyjaśnił nowy poseł RP. Wujem Gibały jest minister sprawiedliwości z PO Jarosław Gowin

http://www.tvn24.pl/-1,1737432,0,1,siostrzeniec-gowina-przechodzi-do-palikota,wiadomosc.html

Komentarz: Po synu prof. Jacka Bartyzela następny krewny osoby o konserwatywnych poglądach przechodzi w szeregi Palikota. Zaczynam się zastanawiać skąd ta tendencja? Alergia? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Siostrzeniec Gowina przechodzi do Palikota”

  1. @ Adam Wielomski – „Zaczynam się zastanawiać skąd ta tendencja?” – Z braku wizji współczesności? Z braku odpowiedzi na trudne pytania pozbawionych ataku personalnego na wątpiących? Z impotencji wychowawczej spowodowanej świadectwem hipokryzji lub brakiem samowychowania? Z tego, że tym, co polski konserwatyzm dziś proponuje politycznie, są wzajemne kłótnie, ataki na rodzinę, nienawiść, dostarczanie religijnej legitymizacji barbarzyńcom w imię wytargowania kilku lat okresu przejściowego? Naprawdę trudno dziś bronić konserwatyzmu wśród ludzi i nie uchodzić za kosmitę lub wariata.

  2. Jak to skąd ta tendencja… jeśli za konserwatywne uznaje się rozwiązania liberalne (np. „wolny rynek”) to co się potem dziwić, że jeden czy drugi syn/krewny znanego konserwatysty przechodzi do takiej partii jak ta Palikota (która jest bardzo liberalna pod względem ekonomicznym). Skończcie panowie łączyć konserwatyzm i monarchizm z dziecięcym libertarianizmem, a prawicę z żydłackim kapitalizmem, to i synowie będą się chować jak trzeba.

  3. Jak widać nie aż tak daleko od PO, na którą przed wyborami łaskawie spoglądali Wielomski, Skurzak itp., do degeneratów od Palikota, byle dowalić Pis. Też jestem za oddzieleniem konserwatyzmu od liberalizmu, bo liberałowie to nic dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *