Składanka przeciwko sodomitom

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Facebook

0 thoughts on “Składanka przeciwko sodomitom”

 1. kto to jest „Dżadża”? to jakiś kolega tych Panów? Z drugiej strony oni dalej mówią, że ten „Dżadża” ich stworzył, dziwne to wszystko. To jakiś apokryficzny prorok? Poza tym ci Panowie lubią dużo palić….

 2. a co to jest ci „rastafarianie”? i czy z nimi ma coś wspólnego cały ten „Dżadzą”?

 3. @Magdalena Zietek Nie wiem, czy to Polacy, bo normalnie po polsku sie mowi”strzelaj” a nie „szczelaj”. Styl tej”muzyki” przypomina francuskie przedmiescia etniczne, tzn. RAP. Podobno RAP to skrot od „Rock Against Police” , a jednoczesnie aluzja do slowa” Rape”.Mozliwe.

 4. @Arkadiusz Meller Prawdopodobnie chodzi o” dza dza rasta „. Jest na yotube, wyglada na kogos z Jamajki ale mowi po polsku bez akcentu.

 5. Nie ma czegoś takiego jak polski rasta(farianizm). Rasta zakłada czarny rasizm, syjonizm i antyeuropejskość, więc nie da się takich osób nazywać Polakami. To po prostu murzyni, tylko że biali, którym THC rzuciło się na mózg.

 6. @bajbajoc. Wobec tego ci rastafarianie to jakiś odłam judaizmu? A kim jest pojawiający się w tym utworze słowno-muzyczny”batiman”? I dlaczego „Etiopia ma być Syjamem”? Dziwni ci rastafarianie.

 7. Dodał: niezidentyfikowany obiekt administrujący. Piosenka o paleniu Watykanu propagowana przez konserwatystów. To musi byś prowokacja Sekty Smoleńskiej. Profesor Wielomski i spółka tępią gorliwie herezje, więc nie pozwoliliby na coś takiego. Prawda?

 8. Z bloga JKM: „Dla wyjaśnienia: rastafarianie – to sekta chrześcijańska, potężna na Karaibach prawie jak voo-doo. Zwłaszcza na Jamajce. Z tajemniczych powodow upodobali sobie Kościół abisyński – może dlatego, że o tym wyznaniu najmniej wiedzieli. Jak widać, podobnie jak muzułmanie traktuja przykazania Pana Boga dosłownie. Zresztą na Jamajce homoseksualizm jest przestępstwem – jak najbardziej karalnym. „Batty” (zniekształcone od „bottom”, tu: „tyłek”) man – to homoseksualista. Chi-chi Man – to „pedzio”. „bun lesbian ana bun batty man” – „strzel w lesbijkę i strzel w pedała”. Itd.” Link do tej wypowiedzi: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Zastrzelic-lesbijke,2,ID426666930,n

 9. Rasta to synkretyzm judaizmu, chrześcijaństwa, wierzeń czarnych ludów i kilku proroków. Nie pytajcie się mnie jaki jest w tym sens, bo nie mam pojęcia.

 10. wiem, że nie lubicie homoseksualistów, ale nawoływać do ich zabicia (już w 1 zwrotce!)….????

 11. ci piosenkarze to zwykli anarchiści. ałojałojałoj spalmy watykan spalmy biały dom…! Nie wierzę, że na tym portalu zamieszczono coś tak prymitywnego

 12. Rasta to prawie jak (pede)rasta. Napalili sie jakiego trawska to im padło na mózg.

 13. Akurat eksterminacja zboczeńców jest czymś chwalebnym. Ale nie przez zastrzelenie, lecz kamieniowanie. Bądźmy tradycyjni! Sieg Heil!

 14. @PiotrNapierała: „Nie wierzę, że na tym portalu zamieszczono coś tak prymitywnego.” To, że zamieszczono, to się jeszcze mogło zdarzyć, ale to nadal tu wisi, a strusie pochowały głowy w piasek, co bardzo wiele o nich mówi. To mnie pozbawia złudzeń co do tutejszej ekipy. Oni nie mają wystarczająco dużo jaj, żeby przyznać się do nawet takiego błędu i udają, że sprawy nie ma. Logicznie myśląc, jeśli nie potrafią się zreflektować w sprawie ewidentnej, to czy potrafią w jakiejkolwiek innej? Jeśli zaś ma się do czynienia z osobami impregnowanymi na argumenty, to po co silić się na uzasadnienia? Nie warto. Skoro nie są przekonywalni, to znaczy, że jedyną właściwą postawą wobec nich jest kpina, sarkazm i szyderstwo, czyli to, co oni sami z lubością uprawiają wobec swoich przeciwników politycznych.

 15. Ad Piotr Kozaczewski – rastapederasta to tak kiedyś nazywałem razem z najbliższymi takiego zadredziałego prostackiego sąsiada. Co do samego utworu – jak rozumiem miała żartobliwie wskazywać,że nawet niektóre środowiska z którymi konserwatystom absolutnie nie po drodze widzę w sodomii najgorsze paskudztwo. Przypominam sobie,że kiedyś spotkałem się z podobnym jazgotem o tytule bodajże „Bomby na Watykan”.

 16. @Inkwizytor: Co do „bomb na Watykan” – cóz, robiąca kasę tzw. sekta posoborowa moze wejść w globalny konflikt interesów z międzynarodowymi korporacjami i może to spowodować wziecie się za łby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *