Socjaliści będą wykopywać z grobu szczątki gen. Franco?

Na interii czytamy:

Debatę na temat spuścizny generała Franco dodatkowo zaogniła decyzja obecnego, socjalistycznego rządu, dotycząca powołania specjalnej komisji, mającej wydać opinię w kwestii przyszłości Doliny Poległych. To potężne, podziemne mauzoleum-bazylika zostało zbudowane, by upamiętnić tych, którzy oddali swoje życie za zwycięstwo faszystów. W ramach tej opinii, komisja ma również wypowiedzieć się, czy szczątki Franco powinny zostać przeniesione z bazyliki do budzącego mniejsze kontrowersje miejsca, jakim jest cmentarz położony tuż obok dawnej rezydencji generała w El Pardo na obrzeżach Madrytu.

interia.pl

Komentarz: Proponuję wykopane zwłoki Generała postawić przed jakimś międzynarodowym trybunałem i osądzić za zbrodnie przeciwko "prawom człowieka". Wtedy socjalizm wreszcie odniesie swój historyczny triumf. Nawet zmarłym nie pozwolicie leżeć w spokoju w bazylice? Co z was za ludzie? Socjaliści są jak zwierzęta. [aw]

Na zdjęciu: Bazylika w Valle de los Caidos

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Socjaliści będą wykopywać z grobu szczątki gen. Franco?”

  1. Niedobrze się robi, po to było to wszystko,Rekonkwista, ofiary za Boga i Naród? A co na to ten królik, tfu!!!

  2. Czyli jednak socjaliści odważyli się już teraz na kolejny krok w tym kierunku. Oczywiście ten koronowany zdrajca bez wiary i honoru jak zwykle nic dobrego nie zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *