„Stop agresji wobec Syrii” Katowice, pl. Synagogi 7 IX godz. 15:00

Młodzież Wszechpolska – okręg śląski oraz Obóz Narodowo – Radykalny Brygada Górnośląska zapraszają na pikietę przeciwko planowej agresji na Syrię. 
„Przyjdz 7 września(sobota) o godzinie 15 00 na plac Synagogi i wyraz swój sprzeciw wobec bezkarnych zapędów USA i Izraela, państw które chcą realizować swoje interesy kosztem innych narodów, tym razem kosztem Syrii. Pokaż, że nie dasz się nabrać medialnej propagandzie, media starają się okłamać opinię publiczną tak jak zrobiły to w 2003r. Wówczas usprawiedliwiając interwencję wojskową w Iraku trąbiły o posiadaniu przez Irak broni masowego rażenia. Dziś, nie mając żadnych dowodów kłamią, mówiąc, że to wojska Baszszara al-Assada stoją za atakiem chemicznym na własnych obywateli. W zamierzeniu interwencja wojsk USA w Syrii ma na celu obalenie prawowitej władzy w Syrii. Zastąpienie jej radykalnie islamskimi rebeliantami sprowadzi realne zagrożenie terrorystyczne na kraje europejskie a także falę prześladowań na syryjskich chrześcijan, co najważniejsze, sama interwencja postawi świat w zagrożeniu konfliktem na większą skalę i uwikłaniem w niego także Polski.

 Mówimy stanowcze nie dla agresji USA na Syrię, jesteśmy solidarni z narodem Syryjskim, sprzeciwiamy się bezkarnej polityce USA i Izraela, chcemy bezpieczeństwa i suwerennej polityki zagranicznej naszego kraju !!! Zapraszamy na pikietę, nie bądz obojętny, przyjdz i razem z nami powiedz to głośno!”

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/161044290766897/

T. K. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Stop agresji wobec Syrii” Katowice, pl. Synagogi 7 IX godz. 15:00”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *