STOP FABRYKOM IDIOTÓW!

Nadchodzi czas kulminacji inicjatywy pt. Strajk Szkolny! Już 2 czerwca o godzinie 18:00 wyjdziemy na ulice Łodzi, by zamanifestować swój sprzeciw wobec niszczenia polskiej oświaty przez rząd Donalda Tuska.
Mówimy stanowcze NIE dla tworzenia fabryk idiotów, którymi staną się polskie szkoły po wejściu w życie nowej ustawy oświatowej. Przyszłe pokolenia zostaną zwyczajnie okradzione z należnej im wiedzy, będą oni kształcić się jedynie w bardzo wąskim zakresie. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę z faktu, że ludźmi niewykształconymi, nie znającymi rodzimej historii i nie posiadającymi podstawowej wiedzy rządzi się łatwiej.
Zapraszamy wszystkich na Marsz w Obronie Polskiej Szkoły, który rozpocznie się 2 czerwca (sobota) o godzinie 18 na Pasażu Schillera. Przyjdź i okaż swój sprzeciw!
Znajdź nas na facebooku: http://www.facebook.com/#!/events/420177411333668/
Koalicja na Rzecz Polskiej Szkoły

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “STOP FABRYKOM IDIOTÓW!”

  1. Ciekawa inicjatywa.Szkoda ze Panstwo nie beda maszerowac przeciwko epidemii gruzlicy.To by zadalo ostateczny cios chorobie.ps.Zamiast znow maszerowac, moze by tak zaczac sie doksztalcac na kompletach, zalatwiac sobie systematycznie zwolnienia lekarskie mozliwie jak najczesciej, a w ogole czytac wspolnie, uczyc sie laciny, historii ze starych podrecznikow lub jeszcze lepiej : czytac teksty zrodlowe etc.

  2. Dziwny tekst. Chyba pisał go ktoś młody, nie pamiętający szkół w PRL-u. Albo agent PiS-u. Z drugiej strony: co by tu jednak nie mówić o komunistycznych szkołach (a można powiedzieć naprawdę dużo), to w zestawieniu z dzisiejszymi wydają się one być kopalniami wiedzy i krynicami mądrości. Tyle że to nie Tusk zapoczątkował ich degrengoladę – on ją tylko kontynuuje. Sam też jestem produktem/ofiarą polskiego szkolnictwa państwowego i po latach uczestniczenia w tym cyrku – cytując klasyka – „wiem, że nic nie wiem”, w związku z czym dokształcam się jak mogę we własnym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *