Sytuacja we Froncie Narodowym

Młody radny Rady Regionalnej z Isère został usunięty przez Marine Le Pen z Frontu Narodowego za "nazistowskie pozdrowienie".

W ubiegły wtorek Komisja Konfliktów  FN rozpatrywała sprawę zdjęcia  przedstawiającego radnego z ręką wyciągniętą ku słońcu. Komisja obradująca w obecności  Jean-Marie Le Pena  doszła do wniosku, że nie można potwierdzić  autentycznosci zdjęć. Przebywająca na wakacjach w Tajlandii Marine Le Pen natychmiast usunęła Alexandra  Gabriaca z szeregów Frontu. Decyzje Marine Le Pen  skrytykował Bruno Gollnisch, podkreślając iż nie rozumie jak Marine Le Pen, znajdująca się obecnie tak daleko od Francji,  mogła podjąć decyzję bez uprzedniego zapoznania się z wynikami prac komisji. Decyzja Marine Le Pen wywołała krytykę w prasie prawicowej. Była o tym również  mowa  w czwartkowej  wieczornej  audycji Radia  Courtoisie.

Dzieje się to wszystko, gdy Front National przygotowuje się do obchodów na cześć Św.Joanny D’ Arc , które partia  corocznie organizuje w Paryżu  pierwszego maja.

Marine Le Pen wygłosi przemówienia na zakończenie obchodów.

(  a.r. )

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Sytuacja we Froncie Narodowym”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *