T. Sakiewicz i „smoleńczycy” na Marszu Niepodległości

Dzisiaj, do Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości dołącza redaktor naczelny „Gazety Polskiej” – Tomasz Sakiewicz.- czytamy na stronie Marszu Niepodległości.

Tym samym „maszerująca prawica” pokazała swoją prawdziwą twarz. Przy okazji ponownie domagam się wykreślenia mojego nazwiska, którym bezprawnie posługują się organizatorzy Marszu Niepodległości umieszczając mnie w Komitecie Poparcia. Po akcesie Tomasza Sakiewicza ja już nawet się nie domagam, lecz żądam tego!

Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “T. Sakiewicz i „smoleńczycy” na Marszu Niepodległości”

  1. @Adam Wielomski: Może by tak spróbować „akcji chocimskiej” na 11 listopada? Otóż my, Polacy, zobowiązani zostaliśmy „po wieki wieków”, przez ówcześnie władającego Papieża, na mocy bodajże bulli, do udziału w Mszach Św. Dziękczynnych za zwycięstwo hetmana (chyba jeszcze nie króla – nie pamiętam) Sobieskiego pod Chocimiem. Może warto byłoby w ten sposób się „konstruktywnie odciąć” od pseudo-patrioto-pseudo-katolików? W ilus-tam parafiach zamówić Msze Dziekczynne za zwyciestwo chocimskie i za spokój duszy Jana III Sobieskiego, 🙂 ?

  2. Z komitetu poparcia wywalili Korwina, bo nie chcą być kojarzeni ze środowiskiem konserwatywno-liberalnym, mimo, że jest to od 1989 r. środowisko konsekwentnie antysystemowe, a z drugiej strony zapraszają do swego grona najbardziej fanatycznych przedstawicieli systemowego PiS-u i wąchają się z niebezpiecznymi dla polskiej gospodarki (m.in. chcącymi „ozusowania” umów „śmieciowych”) wariatami z „Solidarności”. Ciekawe, czy to R.Winnicki sam to wszystko wymyśla i dąży do zniszczenia Marszu Niepodległości, czy to większe grono wpada na takie „genialne” pomysły? Teraz to nie Komorowski zdewaluuje MN, tylko zrobią to sami jego organizatorzy, łącząc się z systemowym PiS-em i stawiając na frekwencję, a nie na ideowość. Tuż po zeszłorocznym MN w Sakiewiczowskich mediach pojawiło się sporo krytycznych uwag co do tego marszu. Polecam choćby wywiad z Dawidem Wildsteinem: http://www.youtube.com/watch?v=Vvl02XwPAU0 PS. Coś mi się zdaje, że za rok Marsz Wolności i Niepodległości 7 października, dzięki takim decyzjom jak z powyższego newsa, będzie miał znacznie wyższą frekwencję.

  3. I bardzo dobrze ze Pan tego zada!! Nie rozumiem dlaczego w marszu niepodleglosci nie moze brac udzialu szerokie spektrum narodowcow.. od narodowych-socjalistow po monarchistow ?!?! przeciez mamy wspolny cel.. kochamy Polske i pragniemy jej naprawy.. ale Pan nie chce isc w tym towarzystwie bo to obciachowe 🙂 hehe .. a ja mysle ze to dobrze ze Pan zostanie na tej swojej „kanapie”.. Swoja droga Sakiewicz lewicuje , ale przynajmniej walczy z moim wrogiem, a wrog mojego wroga jest.. wiadomo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *