Te Deum Laudamus: generał Ante Gotovina wolny!

Z wielką radością pragnę poinformować Czytelnikόw, iż 16 listopada br. został zwolniony z więzienia chorwacki bohater narodowy gen. Ante Gotovina. Tzw. „Trybunał” w Hadze holenderskiej uniewinnił Go w procesie drugiej instancji.

Generał Gotovina przybył już do Chorwacji i przemόwił w Zagrzebiu do tłumόw liczących ponad  osiemdziesiąt tysięcy osόb.

Ante Gotovina, obywatel francuski, legionista (Francja nigdy nie wystąpiła w jego obronie!), więzień sumienia Unii Europejskiej, sprzedany przez sojusznikόw i przez politykόw ”chorwackich”, spędził  w więzieniu ponad siedem lat.

Dziś jest bezapelacyjnie wolny.

Źrόdło: www.vecernji.hr

Antoine Ratnik

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Te Deum Laudamus: generał Ante Gotovina wolny!”

  1. Cudownie, pierwszy cyngiel Niemiec na Bałkanach wolny, a Serbowie kiblują dalej. Faktycznie hiphip i tak dalej…

  2. Nie wiem z czego się cieszy Pan Ratnik. Jak słusznie zauważył Pan Rękas pierwszy cyngiel Niemiec na Bałkanach wolny, a Serbowie siedzą w więzieniach. KOSOVO JE SRBIJA!

  3. @evegren 1/Chorwacja nigdy nie kwestionowala serbskosci Kosova, kiedy byla soba.Dzis niestety robi w tej kwestii zla polityke.2/Serbia ma za duzo kredytu u nas – de facto od 1914 roku byla po stronie masonskiego ukladu w Europie.

  4. @KR Zgadza sie.O ile mnie pamiec nie myli mowilismy o tym m.in.w naszej redakcyjnej dyskusji.Problem jest realny, trzeba o nim pamietac – czytalem nawet fragment na ten temat w artykule-testamencie napisanym juz po II wojnie na emigracji przez bezposredniego nastepce Corneliu Codreanu, ktorego nazwisko niestety mi wypadlo z glowy.

  5. Silna Serbia nie jest na rękę Niemcom, które w drodze do budowania nowej, XXI-wiecznej emanacji Mitteleuropy mają interes w tym, aby na Bałkanach wzmacniać Chorwację i maksymalnie osłabiać Serbię ciążącą ku Rosji. NIECH ŻYJE SERBIA! Jak śpiewa mój syn (który jest kibicem Legii): KOSOVO JE SRPSKO SRBIJE! SRPSKO SRBIJE!:-)

  6. Przed chwilą przeczytałam informację, że Chorwatom wydadzą kapitana Dragana – jednego z serbskich dowódców. I niech ktoś powie, że Niemcy nie rządzą i dzielą w Europie… A kto uzbroił i przemycał broń dla islamistycznych bojówek w Bośni, które walczyły z chrześcijańską Serbią jeśli nie Niemcy.

  7. @evegren Kosovo jest terytorium spornym miedzy Serbia a Albanczykami i UE, a nie miedzy Serbia a Chorwacja. „Sporna” miedzy Serbia a Chorwacja jest BiH.

  8. Panie Antoine, nazywanie jednej strony Wielkiej Wojny masońską nie ma większego uzasadnienia. „Masońska” była bowiem sama wojna, do której sprowokowano reakcyjne monarchie. Mam gdzieś na półce broszurę propagandową Państw Centralnych „Prawosławie i carat jako sojusznicy materializmu i Talmudu”, dowodzące jak to Żydzi Rosją carską rządzą – ale przecież to nie po Petersburgu panoszyli się bankierzy, tylko po Wiedniu… Z kolei bez wątpienia wolnomularze utworzyli i rządzili III Republiką, której władze jednak bezskutecznie wzywały Brytyjczyków do ratowania pokoju, czego rzecz jasna Londyn nie chciał, będąc realizatorem i prowokatorom obu wojen światowych – oczywiście także wbrew interesom Imperium. Innymi słowy – choć serbską ręką posłużono się w interesie masońskim, to sprawa jest jednak nieco bardziej złożona, by takim anachronicznym grepsem zamykać kwestię współczesnych wojen bałkańskich. Rozumiem, że po prostu lubi Pan Chorwację i fascynuje jej polityką – ale powodów do Te Deum, zwłaszcza w Polsce – nie widzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *