Terlikowski już otwarcie agituje za PiS

„Portal poświęcony”, czyli Fronda.pl nie ogranicza się już do sprzyjania PiSowi i epatowania gigantycznymi reklamami tej partii. Tomasz Terlikowski pisze wprost:

I nie chodzi już o emocje. Te powoli wygasają, ale o coś o wiele istotniejszego, o odpowiedź na pytanie, czy chcemy być państwem zależnym od Rosji (i Niemiec) czy mamy jeszcze nadzieję na samodzielną i suwerenną politykę? Czy godzimy się na to, by Rosjanie dyktowali nam jak mamy rozwiązywać nasze sprawy czy też nie? Czy pogodziliśmy się już z uznaniem nas za strefę wpływów rosyjskich czy może mamy jeszcze choć trochę nadziei na suwerenność?

(…)

Wbrew pozorom nie chodzi tu jednak tylko o przeszłość, ale także o przyszłość. Od tego jak wybierzemy teraz zależy jakim będziemy państwem za lat kilka, kilkanaście. Czy będziemy wolni i suwerenni czy nie? Ale też czy będziemy nowocześni i bogaci czy wręcz przeciwnie wciąż na garnuszku u bogatszych (którzy, jak widać już teraz coraz mniej chętnie wspierają kogokolwiek). I dlatego nie mam wątpliwości, że mimo wszystkich zarzutów jakie mam do Prawa i Sprawiedliwości, tym razem trzeba na tę partię zagłosować. Także dlatego, że jako jedyna gwarantuje ona uczciwe śledztwo (i tak bardzo już trudne), i wyjaśnienie wszystkich wydarzeń związanych z katastrofą i dniami po niej.

Komentarz: jak na katolicki i apolityczny „portal poświęcony” to dosyć jednoznaczna deklaracja. Jak rozumiey, fakt, że PiS wiele zrobiło aby w Polsce wolno było zabijać dzieci poczęte i praktykować in vitro nie ma już żadnego znaczenia? Za taki „portal poświęcony” serdecznie dziękujemy. Chyba, że portal jest poświęcony „judeochrześcijaństwu”, którego katechonami nad Wisłą są bracia Kaczyńscy.. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Terlikowski już otwarcie agituje za PiS”

  1. Eh tam, co to za podniecanie sie Terlikowskim? Przeciez On pisze to samo co Wielomski na Konserwatyzm.pl .. Oficjalnie konserwatyzm.pl jest apolityczny ale szef portalu wspiera PO, tzn.. kolego z PO Libibkiego ale osobiscie lubi NP.. itd.. To u diabla dlaczego Terlikowski nie moze na swoim portalu napisac kogo on Lubi? i wydaje mi sie ze to Terlikowski jest realista politycznym.. On ocenil ze PiS jest tzw. „mniejszym zlem” bo chyba o to chodzi w realizmie? nie?

  2. Dokładnie kacie. Zresztą wolałbym już zagłosować na PiS. Przynajmniej w moim okręgu mam porządne osoby na liście, jak dr Artur Górski, czy p. Michał Kondrat na p. P. Wipler też mógłbym zagłosować. Choć cztery pierwsze miejsca mnie odstręczają od tej listy. Na liście PO nie mam na kogo głosować. Po prostu sumienie mi nie pozwala.

  3. Nie apolityczna, ale katechoniczna. Nie powinna głosować ze względu na poczucie moralne, ale za względu na katechoniczność danej opcji. Sojusz z maoistami nie jest katechoniczny, ale z z PPP jest. Przecież to oczywista oczywistość, a jak pan nie rozumie, to może powinien pan pójść na jakiś zajęcia reedukacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *