Tolerancja w wykonaniu libertarian

Jak można się było spodziewać wywiad z p. dr. Jackiem Kardaszewskim (https://konserwatyzm.pl/artykul/4225/wywiad-portalu-wwwkonserwatyzmpl-z-p-dr-jackiem-kardaszewski  oraz https://konserwatyzm.pl/artykul/4228/wywiad-portalu-wwwkonserwatyzmpl-z-p-dr-jackiem-kardaszewski) wywołał napad wściekłości ze strony libertarian. Otóż p. Tomasz Dalecki publicznie grozi pobiciem za fakt przeprowadzenia wywiadu:

Tym niemniej zajrzałem tam dzisiaj i zwyczajnie trafił mnie szlag. Oto bowiem A.Meller postanowił zaprząc portal do promocji lewackiego terroryzmu w formie zupełnie zdegenerowanej.
Nowym bohaterem portalu została wyjatkowo odrażająca bolszewicka pluskwa, nijaki Jacek Kardaszewski.
Znany jest on z poglądów i retoryki bolszewickiej, żywcem wziętej ze stron typu http://WWW.1917.net.pl

Tak więc portal, po fazie promocji partii pedalsko-aborcyjno-marksistowskiej tow.tow. Rękasów postanowił teraz promować obleśny lewacki terroryzm.
Ja osobiście obiję Kardaszewskiemu mordę, jeśli go kiedyś spotkam.( To samo dotyczy zresztą nijakiego A.Mellera. )

Za: http://kzm.org.pl/viewtopic.php?f=15&t=1768

Komentarz: Bełkot Tomasza Daleckiego tylko potwierdza trafność diagnoz p. dr. Jacka Kardaszewskiego. Dodajmy, że niektórzy libertarianie nie posiadając odpowiednich kwalifikacji i mając problemy z prawem nie gardzą posadami w państwowych („socjalistycznych”) przedsiębiorstwach: http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090213&id=po24.txt

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Tolerancja w wykonaniu libertarian”

  1. Nie polecam ludziom dalsze czytanie tego portalu, który wyraźnie od dłuższego czasu skręca w lewo. Nawet redakcja zaczyna coraz częściej krytykować i ośmieszać libertarian, a sam libertarianizm określa mianem ideologii o charakterze „antychrześcijańskim”. A teraz przeprowadzają wywiad z człowiekiem, który nawołuje do przemocy do libertarian. Tylko kwestia czasu kiedy portal konserwatyzm.pl wzorem Adama Danka porozumie się z maoistami.

  2. A co złego w pracy w państwowych placówkach? Skoro państwo okrada ludzi i finansuje z nich jakieś placówki, to tym samym konsekwencją jest koszt alternatywny – miejsca pracy, które powstałyby gdyby nie konfiskata środków przez państwo (właśnie dlatego walka państwa z bezrobociem to tylko slogan niemający pokrycia w rzeczywistości). Państwo zabiera nam możliwości, w świetle czego każdy rozsądny człowiek będący pragmatykiem powinien brać pracę, tam gdzie warunki są najlepsze. Jednocześnie, oczywiście, walcząc o to, by zasięg macek państwa zmniejszyć.

  3. P. Kardaszewski podejrzewam, jest wolnym człowiekiem, wobec tego ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Skoro tak, to można byłoby zaangażować sądy III RP do zbadania czy nie doszło w wypowiedzi p. Kardaszewskiego do złamania prawa. To by jednak kosztowało nas podatników i zapewne oderwałoby wymiar sprawiedliwości od zapewne „ważniejszych spraw”. Dlatego słowa p. Daleckiego świadczące o chęci własnoręcznego załatwienia tej sprawy, jako odciążające budżet państwa, powinny być popierane przez osoby dbające o zrównoważone wydatki skarbu III RP. Postępowanie zgodne z zasadą vendetty, jest czasem bardziej słuszne po ludzku niż „sprawiedliwość państwowa”. Chociaż jako chrześcijanie powinniśmy raczej przebaczyć oszczercom (panu Kardaszewskiemu), wytłumaczyć gdzie się myli, a potem olać.

  4. „P. Kardaszewski wzywa m.in. do gwałtów, niszczenia mienia i ciężkiego uszkodzenia ciała. W tym samym tekście p. Kardaszewski oczernia i pomawia środowisko zwolenników JKM, przypisując mu nieprawdziwe intencje i poglądy oraz obraża poprzez użycie określenia „bydlę” i porównanie do nazizmu. Szczególnego wymiaru sprawie nadaje fakt, że p. Kardaszewski nie jest osobą prywatną, lecz publiczną – wykładowcą akademickim i ekspertem Komisji Europejskiej. Oto jakimi metodami posługuje się tzw. „Europa”. Właściwie należałoby te wypowiedzi zignorować, ale niedawno miała miejsce sytuacja z podaniem na stronie internetowej danych klientów sklepu odzieżowego jako rzekomych „faszystów”, czego efektem było pobicie niewinnego naukowca. Widzimy więc, że lewacki terroryzm staje się powoli rzeczywistością. Takie rzeczy będą się zdarzały coraz częściej i trzeba im przeciwdziałać – napisano na stronie KNP.” – http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/knp_sklada_wniosek_o_sciganie_eksperta_ke/55851 Ma racje pan Dalecki zeby 'obic morde’ kanalii.

  5. P. Dalecki nie reprezentuje libertarian, tylko wyłącznie samego siebie, zatem tytuł i podtytuł tego niusa są manipulacją. Poza tym nigdy nie pojmowałem, dlaczego libertarianie są solą w oku konserwatystów, skoro oba ugrupowania mają bardzo podobne założenia i cele, ale już przestałem w to wnikać. Rację ma marcinzgliwic pisząc, że portal coraz bardziej skręca, z tym że może nie tyle w lewo, co w kierunku piaskownicy, począwszy od tego całego cyrku wokół kącika germanofilia. W każdym razie coraz rzadziej tu zaglądam, głównie z tego powodu. Poddaję to pod rozwagę Naczelnemu i innym osobom odpowiedzialnym za jakość zamieszczanych tu artykułów i komentarzy.

  6. Sorry, ja już wolałam ten portal za czasów, kiedy był p. Dalecki. Teraz to jest kpina. Libicki? Ziętkowa? Aaaa, jej już tez nie ma.:D

  7. P. Dalecki ma stuprocentową rację. Kardaszewski niech sobie gwałci własną żonę, pali własny samochód i niech obleje sobie kwasem swój własny głupi łeb. Ciekawe, kiedy możemy spodziewac się na tym portalu wywiadu z Biedroniem i Grodzką? Koniecznie powinien taki wywiad być opatrzony zdjęciem, na którym red.Meller podaje rękę Grodzkiej i Biedroniowi. Dowiedzie tym własnej tolerancji.

  8. Trudno się nie zgodzić z panem Daleckim. Robienie wywiadów z jakimś podstarzałym i do tego bardzo wulgarnym bolszewikiem, który mamrocze coś o gwałceniu cudzych żon jest co najmniej zastanawiające. Musze przyznać, że ciężko się ten portal ostatnio czyta.

  9. No już wypadało zacytować całego posta, a nie tylko wygodne urywki. Kardaszewski to bardzo niebezpieczna persona, na co kol. Dalecki słusznie zwrócił uwagę, ale to oczywiście nie zostało w tym jakże rzetelnym „newsie” przytoczone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *