Trzeci numer pisma Krzyżowiec!

Fragment wstępniaka: W zglobalizowanym świecie idee rozprzestrzeniają się bardzo szybko, dlatego głupotą byłoby poklepywanie się w duchu, sądząc naiwnie, że nic nam nie grozi. Europa jest jednym z najmniejszych kontynentów, do tego opanowanym przez „postępowe” instytucje, które dążą do wyeliminowania chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej. Nie oszukujmy się: każda religia, aby pozostać żywotną, musi przenikać wszystkie sfery życia człowieka, a więc również kulturę i politykę.

W numerze m.in:

– Akcja brelokowa "Nie wstydzę się Jezusa": Rozdaliśmy już ponad 430 000 breloków!

– Klasyka doktorów kontrrewolucji: "Duch rewolucyjny i kontrrewolucyjny" autorstwa prof. Plinio Corrêa de Oliveiry

– Pole walki: "Bierzemy udział w krucjacie!" – wywiad z Raymondem de Souza, "10 argumentów w obronie własności prywatnej",

– Religia i cywilizacja: "Krzyż i miecz" ks Grzegorz Śniadoch IBP, "Różaniec jako służba wojenna" ks Robert Mäder

W jaki sposób można otrzymać Krzyżowca?

1) Za darmo drogą pocztową. Prosimy naszych czytelników o rozpowszechnianie pisma wśród swoich znajomych, dlatego chętnie wyślemy każdej zainteresowanej osobie kilka lub nawet kilkanaście numerów pisma. W celu zamówienia prosimy o kontakt e-mailowy.

2) Na spotkaniach oraz akcjach organizowanych przez warszawski oddział Krucjaty Młodych (informujemy o nich wcześniej na stronie Krucjaty – http://www.krucjata.org.pl oraz na innych katolickich stronach www i portalach społecznościowych)

3) Odbiór osobisty w naszej siedzibie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie (prosimy wcześniej umówić się telefonicznie bądź e-mailowo)

4) Ściągnięcie wersji elektronicznej pisma (do pobrania również archiwalne numery) – http://www.krucjata.org.pl/krzyzowiec.php3

Kontakt z redakcją:

krzyzowiec@krucjata.org.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *