Tusk ostro atakuje posła PiS

 Osobiście uważam to za absolutny skandal. Jeżeli ktoś ma tego typu poglądy, że posłowie, którzy przyjeżdżają ze wsi do miasta do miasta muszą „baranieć” i „dziczeć”, to wystawia sobie bardzo złe świadectwo. Dla takich ludzi jak pan poseł Hofman nie powinno być miejsca w partii, która mówi coś o sprawiedliwości i prawie, bo ludzie nie mają prawa z taką pogardą wypowiadać się o innych ludziach. . Politycy nie mają prawa wypowiadać się z taką pogardą – powiedział podczas krótkiego briefingu we Wrocławiu premier Donald Tusk.

Szef rządu skomentował w ten sposób opinię, jaką m.in. na temat najnowszego spotu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego wygłosił Adam Hofman. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości w dość mocnych słowach ocenił ostatnie decyzje podejmowane przez ludowców.

– Z PSL-em to jest tak, że te chłopy wyjechali ze swych miast, miasteczek, wsi i gospodarstw, trafili do Warszawy i zdziczeli, zbaranieli. To, co oni robią – tańczą, śpiewają, oprócz tego głosują np. za związkami partnerskimi. No przepraszam, chłopi wyjechali ze wsi i zupełnie im odbiło – mówił w rozmowie z reporterem TVN 24 Hofman.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/tusk-ostro-atakuje-posla-pis-uwazam-to-za-absolutn,1,4831728,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *