Ukazał się ostatni tom „Pism wybranych Stanisława Cata-Mackiewicza”

Szanowni Państwo,

ukazał się ostatni tom „Pism wybranych Stanisława Cata-Mackiewicza”. W przeciągu ponad dwóch lat nakładem Wydawnictwa Universitas (http://www.universitas.com.pl/) ukazało się 19 tomów (wszystkie książki tej serii są dostępne tu: http://www.universitas.com.pl/katalog/kat_168). Nad wszystkimi książkami Stanisława Cata-Mackiewicza nasz portal sprawował patronat medialny (w jego ramach informowaliśmy o ukazaniu się nowych tomów, organizowaliśmy konkursy oraz publikowaliśmy fragmenty książek Cata).

Wszystkich zainteresowanych już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w ostatnim konkursie, w którym nagrodami będą książki „Od małego Bergu do dużego Bergu. Broszury emigracyjne 1951-1956”: http://www.universitas.com.pl/ksiazka/Od_malego_Bergu_do_wielkiego_Bergu__Broszury_emigracyjne_1951_1956_3286.html).

Wydawnictwu Universitas, a w sposób szczególny panu Janowi Sadkiewiczowi chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za wzorową współpracę przez te lata i mamy nadzieję na kontynuację współpracy już w najbliższym czasie.

dr Arkadiusz Meller

/red. nacz. portalu www.konserwatyzm.pl/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *