W Lublinie o zbrodniach UPA

Na wniosek lubelskich środowisk narodowych, dzięki radnemu (a jednocześnie prezesowi okręgu Zrzeszania WiN) Marcinowi Nowakowi – mimo wcześniejszych oporów (zgłaszanych przez PiS) samorządowcy Lublina zmuszeni będą zajmować się projektem uchwały anty-banderowskiej.

Wstęp na sesję dla wszystkich zainteresowanych – wolny. Zapraszamy do poparcia postulatów narodowców i konserwatystów wołających o prawdę na temat ludobójstwa na Kresach.

(karo)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W Lublinie o zbrodniach UPA”

  1. to rzeczywiście szczytna idea wyciągać po ponad 70 latach trupy z szafy. w tym kraju występują poważne zaburzenia. albo kaczyński lata po europie z hitlerem w kieszeni i wyciąga go na konferencjach prasowych, albo przygłupawe rady miejskie i inne takie wpadają na poronione pomysły. cała porypana elita kraju nie ma pomysłu na to co zrobić z tym kołchozem, aby było normalniej. jedyne pomysły na jakie ich stać to te opisane powyżej. zawsze myślałem, że tego typu sprawami powinni zajmować się historycy, amatorskie kółka historyczne albo zwykli ludzie spotykający się u cioci na imieninach. ale w polszy oczywiście musi być inaczej. a co z potopem szwedzkim, co ze szwedami??? odpuścimy im częstochowę??

  2. Czy „ważne sprawy”, o których Pan wspomina – obejmują też reformę polskiej ortografii i rezygnację z używania wielkich liter, czy też to Pana osobisty wkład w naprawianie naszej Ojczyzny?

  3. tak, również jestem, podobnie jak pan, za urzędami od ortografii. słowem: gra w trupy, urzędy od ortografii i mamy naprawę ojczyzny. tak trzymać.

  4. ciekawe czemu nigdy nic sie nie mowi o polskich zbrodniach na ukraincach i zydach a tez byly i tez na wołyniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *