W obronie gen. Ratko Mladicia

10 tys. osób demonstrowało w niedzielę w centrum Belgradu solidarność z aresztowanym b. dowódcą sił bośniackich Serbów Ratko Mladiciem. Doszło do starć z policją, po których 7 osób trafiło do szpitala.
"Mladić, nasz serbski bohater!" – skandowali uczestnicy demonstracji zorganizowanej przez ultranacjonalistyczną Serbską Partię Radykalną.

tvn.24

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W obronie gen. Ratko Mladicia”

  1. Tytuł tego newsa jest przegięciem. Czekam teraz na tekst o obronie bohaterskich przywódców narodu niemieckiego przed „internacjonałem” w Norymberdze. Sorry, ale to już naprawdę przegięcie.

  2. @Tomasz Dalecki| Zgadzam się, wśród „konserwatystów” panuje ostatnio dziwna tendencja do przeginania w drugą stronę. Spowodowane jest to chyba przemożną chęcią dokopania lewicy, a nie rusofilią. Rozumiem, ze p. Wielomski może pragnąć za wszelką cenę dostać się do „Nigdy więcej”(czy jakoś tak), ale to już przesada.

  3. @Panie Dalecki: nazistów to niech pan szuka wśród tych, z którymi generał Mladic, bohater Serbii, walczył. Zacząć może pan od obozu chorwackiego. Chyba że znów wyskoczy pan z iście dziecięcym, bezradnym „pa-pa-pa”?

  4. @krzysztof- pa-pa-pa jest wyrazem mojego politowania nad głupotą pana i panu podobnych fanów zbrodniarzy. Nie ma o czym gadać i tyle.

  5. @krzysztof – dla mnie ma pan status zblizony do twórców „dowcipów” typu „co naga Żydówka robi w piecu?” Sam pomysł dyskusji z panem uważam za ubliżający. Pa-pa-pa dzieciaczku, może mamusia wytłumaczy, że czczenie ludobójców jest niemądre i niefajne.

  6. Tego typu dyskusji się po panu na serio nie spodziewałem. Ale cóż, może to kryzys wieku średniego pana zaatakował? Nie mnie już roztrząsać, ale faktycznie dyskutować z takimi prymitywnymi odzywkami (właśnie na poziomie zbuntowanego dzieciaczka) nie sposób.

  7. Prawdziwy konserwatysta i katolik nie powinien chwalić prawosławnego fanatyka, precz z schizmastykami !!

  8. Proszę Tomasza Daleckiego o zamieszczenie dowodów, które wskazują na oczywistą winę generała Mladicia w przypisywanych mu masakrach. Zastanawiam się, skoro Dalecki i podobni jemu żydzi z Gazety Wyborczej, wydali na niego wyrok, to po co w ogóle ten proces w Hadze? Może od razu go tam zaćwiartować? Od kiedy to Tomasz Dalecki jest reprezentantem antycywilizacji, która z łacińską nie ma nic wspólnego? Czy w ogóle pan Dalecki zna w ogóle prawo obowiązujące w Polsce? Niech pan wie, że do czasu wyroku sądu pierwszej instancji NIE WOLNO przesądzić niczyjej winy, w przeciwnym razie popełnia pan przestępstwo, a nazywając Mladicia gnidą, hitlerowcem dzisiejszych czasów i Bóg wie czym jeszcze, dokładnie pan to robi. Pomijając już fakt, że popełnia pan przestępstwo, nie sili się pan nawet na uargumentowanie swoich tez. Dokładnie zresztą tak samo jak pańscy koledzy z GW każąc nam wierzyć w 6 milionów zamordowanych Żydów w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *