Walki frakcyjne w Sekcie Smoleńskiej:

Sekta smoleńska wzięła się za łby. Pryncypialna walka toczy się o zdjęcie Lecha Kaczyńskiego wykonane podczas feralnego lotu do Smoleńska. Opublikowała je Gazeta Polska, co spowodowało, że natychmiast Nasz Dziennik podjął się udowadniania, że nie mieli do tego prawa.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120606&typ=po&id=po05.txt

Przy okazji mamy jak na talerzu, że to chodzi po prostu o kasę. Gazeta Polska i Nasz Dziennik walczą o czytelnika i nie zawahają się przed niczym, żeby go podkręcać, mącić w głowie byle zarobić na sprzedaży. Jednak złudzeń nie ma – biskupi pozostaną na to raczej ślepi i dalej takiego Tomasza Sakiewicza będą nosić na rękach. Zapewne na swoją zgubę. W końcu odwali im kolejny taki numer, jak z abpem Stanisławem Wielgusem.

Tomasz Sakiewicz nie pozostał oczywiście dłużny i natychmiast odpowiedział :

http://niezalezna.pl/29504-nie-sklocajmy-rodzin-ofiar

Teraz czekamy, aż Tomasz Sakiewicz zlustruje o. Tadeusza Rydzyka. To może na chwilę nauczyłoby Radio Maryja rozumu. Choć do ,myślenia powinno dać im już teraz to, co wyznawcy Gazety Polskiej wypisują w komentarzach pod tekstem swojego guru. Okazuje się, że to na Gazecie Polskiej i jej tzw. klubach opiera się walka o multipleks dla Telewizji Trwam. Co można było wyczytać w opiniach czytelników Gazety Polskiej o Kościele w ogóle, na konserwatywnym portalu nie będziemy cytować ani nawet omawiać.

Ludwik Skurzak

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Walki frakcyjne w Sekcie Smoleńskiej:”

  1. „Teraz czekamy, aż Tomasz Sakiewicz zlustruje o. Tadeusza Rydzyka. To może na chwilę nauczyłoby Radio Maryja rozumu.” Sorry, ale ten tekst jest bez sensu.

  2. Najwyższe Autorytety zachwycały się „osiągnieciami Oświecenia”, dlatego GP jest jak najbardziej w „posoborowym mainstreamie”, podobnie zresztą jak ND/RM/TVTrwam, ze swymi neojakobińskimi sympatiami. Szkoda czasu na poswiecanie „temu towarzystwu” uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *