„Wczoraj i jutro” autorstwa Jana Mosdorfa

Księgarnia Capitalbook.pl z przyjemnością informuje, iż pojawiła się już w sprzedaży „Wczoraj i jutro” autorstwa Jana Mosdorfa. Książka ta była jednym z najważniejszych dzieł Ruchu Narodowego, określającą cele i zamierzenia pokolenia „młodych gniewnych” narodowców. Bijący z jej stron radykalizm i ideowość, chęć poświęcenia dla Ojczyzny, a także wysoki poziom intelektualny sprawiają, że pozycja nie straciła na aktualności również w dzisiejszych czasach. Na blisko 250 stronach Mosdorf przedstawia przeszłe dzieje Polski, analizując skutki, jakie przeszłość wywarła na współczesną mu II Rzeczpospolitą i Polaków, druga jej częścią jest program narodowych radykałów na przyszłość, wskazaniem celów jakie Ruch Narodowy sobie stawia i narzędzi, jakimi powinien się posłużyć, by cele te osiągnąć.

„Jesteśmy fanatykami – tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. Nienawidzimy kompromisu: jest to nie tylko cechą młodości naszej, ale ducha czasów, w których żyjemy”.

Taka właśnie jest ta książka – bezkompromisowa, radykalna w treści  i tchnąca młodością, przelaniem na papier tego, co młode pokolenie czuło i myślało w burzliwych latach 30 XX w. Pomimo, iż porusza treści poważne, napisana jest z pasją, co czuje się na każdej stronie. Zachęcamy do zakupu, to obowiązkowa pozycja w domu każdego narodowca.

Książkę można zamówić w cenie 29 zł w sklepie www.capitalbook.pl, lub pod numerem telefonu: 533 496 436

http://capitalbook.pl/pl/ruch-narodowy/747-wczoraj-i-jutro-biblia-narodowego-radykalizmu-jan-mosdorf.html

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *