0 thoughts on “Widziałem naziola! – wstrząsający dokument o wydarzeniach 11.11.11 w Warszawie”

  1. Czyli kolejne nagranie potwierdzające prowokacje jakie miały miejsce i całokształt postawy policji. Dobrze,że teraz w trochę wydłużonej wersji. I dobrze,że teraz dość tanio można kupić kamery cyfrowe.

  2. Film rzuca nowe światło na te krytyczne wydarzenia, które było widać na rozpowszechnianych już fragmentach filmów. Wiadomo co się działo przed i po. Ogólnie zachowanie policji – skandaliczne! Na wiecu „Kolorowej” śpiewanie piosenek rosyjskich, a także piosenek włoskich lewicowych partyzantów (widać to na innym filmie). Przypomina to obchodzenie tradycyjnych polskich świąt przez milicjantów z „Rozmów kontrolowanych”, jak ktoś pamięta. Poziom zakłamania mediów głównego nurtu jak widać jest straszny, chociaż nie dziwi. Świetna robota z tym nagrywaniem. Może przyszłoroczna ochrona marszu powinna być licznie wyposażona właśnie w kamery?

  3. Film cały czas jest, youtube „tylko” wprowadził ograniczenia wiekowe, tj. de facto wymóg rejestracji dla potwierdzenia wieku.

  4. @WZ: Racja z tymi kamerami. To skuteczna broń przeciwko bandytom, również (a może zwłaszcza?) tym policyjnym. Jak taki widzi, że się go nagrywa i istnieje groźba wrzucenia tego na YT itp., może przemyśli swoje postępowanie. I nie wolno wtedy dać się zastraszyć i stosować do nakazów niefilmowania ich. Każdy ma do tego pełne prawo. Chyba sam w końcu kupię kamerę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *