4 thoughts on “Wielomski: Światopogląd Harariego w pigułce”

 1. W sumie światopogląd Harariego nie tak znowu bardzo różni się od światopoglądu Putina. Dla Putina podludźmi są Ukraińcy.

  1. Istnieje światopogląd Hariarego i istnieje „światopogląd Harirrego wg Wielomskiego”. Są to dwa zupełnie różne światopoglądy prawie w ogóle na siebie nie zachodzące.

   Prof Wielomski przypisuje Hariaremu poglądy których ten w żadnej ze swoich trzech opublikowanych w Polsce książek nie zamieścił – pilaster specjalnie przeczytał je wszystkie jeszcze raz, by to sprawdzić. Swoją drogą to zastanawiające, dlaczego to akurat Harari awansował w tym środowisku do miana swoistego Trockiego, czy Goldsteina, skoro jest tylu innych, wydawałoby się, znacznie bardziej odpowiednich kandydatów do tego tytułu.

 2. ja swoją stałą mantrę: może zacznie prelegent mówić, że my rąsiami naszych lokalnych rulers czyli Dudexa ani Moravera nie mówiąc o jaro 'dementia’ kaczora –
  i oczywiście antysystemowców jak konfederacja- czyli Michalkiewicz-Kurwin vel Mikke czy sommer czy Mentzen
  bierzemy udział w tej implementowaniu 'pigułka Harariego” i całego opus operandi zaplanowanego przez World Eugenics Forum czyli Szwabusa czyli Jankesów
  a który (szwabus) właśnie dał występ – jak żeleński (i jedyna satysfakcja=Dudexa ani Moravera nie mówiąc o jaro 'dementia’ kaczora) – na spotkaniu 'grupy G20″ na Bali
  i sugerowałbym nie pomijać 'znaczenia’ grupy g20 dla naszych rulers a przykład> to właśnie Grupa G20 'ogłosiła’ pandemię COVID 26.03.2020:
  'G20 Leaders Statement Extraordinary G20 Leaders’ Summit Statement on COVID-19′
  'https://g20.org/en/media/Documents/G20_Extraordinary%20G20%20Leaders%E2%80%99%20Summit_Statement_EN%20(3).pdf
  i żeby znowu nie lekceważyć 'znaków’- 'nad pandemią’ (oczywiście w trosce o populo pleno) pracowano w europie (w tym WEF) od 2015:
  ‚pandemią’ pracowaly od 2015>
  Coalition for Epidemic Preparedness Innovations
  .https://cepi.net/
  a co to jest CEPI:
  .https://en.wikipedia.org/wiki/Coalition_for_Epidemic_Preparedness_Innovations
  takie właśnie 'pigułki Harariego’ (wtedy).
  Może to moje pisanie nie ma 'naukowego’ sznytu ale po prostu 'historia jest nauczycielką życia’

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *