Wyrzykowski: Nie boimy się kobiet!

Pani Mariola Zaczyńska napisała ostatnio felieton dla Tygodnik Siedlecki, że my Konfederaci (51% poparcia wśród mężczyzn w wieku 18-39 lat lub jak to nazwała „chłopców”) „boimy się” kobiet. Będąc już uświadomieni w temacie naszych fobii z niecierpliwością oczekujemy na kolejny felieton. Tym razem o „biednych zmanipulowanych dziewczynkach”, których już 23,83% popiera właśnie Konfederację, oczywiście w tym samym przedziale wiekowym. Bo jak wiadomo pierwsze 40 lat dzieciństwa jest najtrudniejsze 😅
.
Otóż nie. Nie jesteśmy ani „zakompleksieni” ani „niedoinformowani”. Dobrze Pani o tym wie, bo znamy się nie od dziś. Nadążamy za światem i niejednokrotnie go wyprzedzamy. Zarabiamy pieniądze ciężką pracą i wiemy, że to z niej bierze się dobrobyt. Mamy rodziny, mamy biznesy, cieszymy się szczęśliwym życiem: rozwijamy pasje, podróżujemy, poznajemy świat i ludzi. Dzięki temu wiemy, że warto mieć swój kraj i aktywnie o niego dbać. Kochamy go, dlatego idziemy wdrożyć ułatwienia, które zapowiadamy od wielu lat, które zostały przepracowane wzdłuż i wszerz, na których i Pani skorzysta. Proszę się więc nas nie bać i nie grać na ambicji. Kobiety nas kochają! Bo chcą mężczyzn prawdziwych i wiedzących czego chcą – biorących sprawy we własne ręce bez czekania na państwową jałmużnę. Chcących zdobywać szczyty, a nie wegetować.
.
Zawsze szliśmy pod prąd, nigdy nie tulimy uszu po sobie. Jesteśmy pewni siebie, bo nie zważając na reakcje postronnych autentycznie wierzymy w słuszność swoich przekonań. I Pani przecież świetnie o tym wie. Nie rozumiem więc skąd pomysł na tego typu „krytykę”? Czy to miało szansę podziałać na któregokolwiek bądź którąkolwiek z nas? Zamiast zakłamywać rzeczywistość czas najwyższy przyjąć, że sytuacja w społeczeństwie się zmieniła. Już nie jesteśmy niszą, również (a może przede wszystkim) w Siedlcach. Widocznie ludzie doceniają ciężką pracę, doceniają nieugiętość, doceniają wiarygodność. Okazało się, że pisanie o nas „albo źle, albo wcale” tudzież bardziej lub mniej otwarte ataki nie spowolniły nas, a jedynie utwardziły charaktery. Z rzucanych w nas kamieni wybudujemy Dumną, Bogatą Polskę, a każdego pracującego Polaka będzie stać na dom, rodzinę, grill, trawę, dwa samochody i wakacje 😎
.
Straszą, że wejdziemy w koalicję a to z PiSem, a to z PO. Otóż doskonale pamiętamy jak kończyli koalicjanci PiSu (Lepper, Giertych…), a gdyby było nam po drodze z PO to zamiast przez lata znosić rzucane w nas inwektywy i oskarżenia po prostu poszlibyśmy do nich. Po wyborach zobaczymy kto straci wiarygodność – my, czy ci wszyscy dziennikarze, politycy, hejterzy i trolle straszący tym, że się „sprzedamy”. To w sumie jedyny sensowny straszak. Ale spokojnie, nie po to zaczynaliśmy działać tu, gdzie działamy. Nie po to ponosiliśmy konsekwencje zawodowe, służbowe, czasem nawet rodzinne czy towarzyskie i nie po to byliśmy ciągani po sądach albo pałowani przez Policję. Czas zawsze pokazywał, że mieliśmy rację. Jesteśmy lodołamaczami. Właśnie wrzucamy wyższy bieg. Nigdy się nie poddamy i nic nie sprawi, że zrezygnujemy z naszych ideałów. Bo tylko taka postawa gwarantuje, że w końcu będzie normalnie 🇵🇱
.
Paweł Wyrzykowski
za: FB
Click to rate this post!
[Total: 20 Average: 4.5]
Facebook

8 thoughts on “Wyrzykowski: Nie boimy się kobiet!”

 1. synku-jeden cytat (współczesny bo John’a Clees’a- tego z the Monty Pythona:
  jeżeli jesteś bardzo, bardzo głupi
  to jak możesz zrozumieć że jesteś bardzo, bardzo głupi
  i te pierdy jakie opowiadasz to są pierdy bo jesteś NIEDOUCZONY czyli głupi
  i najcelniej ten gatunek opisał Kant w 'Krytyce władzy sądzenia’
  MATOŁ, nauczy się i naśladuje

  1. ” najcelniej ten gatunek opisał Kant w 'Krytyce władzy sądzenia’
   MATOŁ, nauczy się i naśladuje” – że co? xD Krytyka władzy sądzenia jest o nauczeniu się i naśladowaniu? Matko jedyna zacznijcie w końcu banować, bo śmietnik jaki robi się tutaj w komentarzach zaczyna przypominać pudelki i inne tego typu.

   1. Konfederacja? Coś mi to mówi…. a już wiem! To taka „antysystemową” partia, co popiera wszystkie rządowe specustawy, a potem klaszcze ale się nie ciszy.

 2. Pani Zaczyńska, to taka siedlecka, gorliwa entuzjastka UE, rodzimej partii POje….. i niespełniona feministka i pisarka. Jej książki w siedleckich księgarniach, mimo kilkukrotnych obniżek kupiło zapewne niewiele osób.
  Panie Pawle, nie zawracałbym sobie głowy jej bełkotliwymi komentarzami w lokalnym tygodniku. Nikt rozsądny nie jest w stanie strawić choćby paru zdań jej artykułów.

 3. Konfederacji nie tworzą ludzie godni zaufania! NA PEWNO po wyborach będzie koalicja z PiS-em! Oni mają ludzi i swoich wyborców za idiotów jeśli myślą, że ktoś uwierzy w te zaprzeczenia!

   1. Nie udawaj głupiego! W tym sejmie PiS-owi koalicja z Konfederacją nie była i nie jest do niczego potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *