Wyszkowski o generale Ścibor-Rylskim

Ścibor nie wstąpił do PZPR, ale najął się do służby komunistom jako tzw. pożyteczny idiota. Sowietyzm potrzebował „konstruktywnych” bezpartyjnych i Ścibor tę rolę wypełniał skrzętniej od innych. Dlatego został wciągnięty do Obywatelskiego Komitetu Obchodów 40. Rocznicy Powstania Warszawskiego, który był dziełem takich zdrajców i zbrodniarzy jak Jaruzelski i Kiszczak.

http://niezalezna.pl/31601-wyszkowski-o-generale-scibor-rylskim

Komentarz Jana Engelgarda: Bohater powstania warszawskiego obiektem ataku wariatów z GP. Ciekaw jestem, jak zachowałby się Wyszkowski inni w czasie powstania? Czy w ogóle w czasie wojny? To są „bohaterowie” walki z „komuną”, którą chcą widzieć niczym Niemców w czasie wojny, a która gdyby była naprawdę „komuną”, to tych ludzi już na świecie dawno by nie było. Dlatego atak na gen. Ścibor-Rylskiego jest przejawem zdziczenia tej niebezpiecznej sekty. Nie pierwszym i nie ostatnim. Od lat depczą polską historię, manipulują ludźmi i sieją zamęt.

http://www.facebook.com/jan.engelgard

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Wyszkowski o generale Ścibor-Rylskim”

  1. Doprawdy paradne – wchodząc na portal, najpierw człowiek czyta w różnych tekstach potępienia Powstania Warszawskiego i jego przywódców, po czym doznaje dysonansu poznawczego czytając obronę jednego z owych przywódców, której źródłem jest to, że ów przywódca został skrytykowany przez członka 'tej niebezpiecznej sekty’, sprzeciw wobec której na bieżąco jak widać modeluje linię portalu.

  2. @ Eldesmadre – to nie o to chodzi. Ja o Powstaniu Warszawskim zdania nie zmieniłem. Chodzi o zachowanie MW i jej „lidera”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *