Zapraszamy na wykład z cybernetyki społecznej!

Akademia Technologii Informacyjnych zaprasza wszystkich chętnych na wykład z cybernetyki społecznej oraz nowoczesnej wiedzy o sterowaniu ludźmi, który odbędzie się we wtorek 8 stycznia br. o godzinie 18.00 w Warszawie ul. Niemcewicza 7/9 lok.142 (klatka schodowa nr XIV). Wykład będzie prowadzony przez najwybitniejszego przedstawiciela cybernetyki społecznej w Polsce docenta Józefa Kosseckiego. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

www.infotechnologie.pl

Kontakt: +48 22 658 02 64, 882 164 918, 882 164 913

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zapraszamy na wykład z cybernetyki społecznej!”

  1. Za wiki: W latach 1963-1978 zarejestrowany jako tajny współpracownik ps. „X”, „Rybak” i konsultant ps. „Rybak”[2]. W grudniu 2008, na wniosek Waldemara Kuczyńskiego, Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, przekazała wnioskodawcy dokument stwierdzający, że Józef Kossecki, pseudonim „Rybak”, „X” był osobą przekazującą informacje organom bezpieczeństwa państwa na temat Kuczyńskiego[…] W 1985 został członkiem organizacji ORMO. Po roku został szefem szkolenia w dzielnicy Warszawa – Śródmieście. Był majorem tej formacji. Stworzył i zrealizował w latach 1986-1988 program szkolenia członków ORMO w prawie wszystkich ministerstwach. Prowadził także wykłady w Wyższej Szkole Oficerskiej MSW w Legionowie. 🙂

  2. Już go lubię , donosić na Kuczyńskiego to zaszczyt , propaństwowa działalność. No i pan Samochodzik, wyszkolony członek ORMO , też zasługa .

  3. Doświadczenie ponad 20 lat tzw.”wolnej Polski” (m.in. nagonka na abp. Wielgusa czy sprawa Marcina Libickiego) nauczyło mnie mieć dystans do IPN-owskich „rewelacji”, a do tego co jest w Wikipedii tym bardziej. Ale z ciekawości zajrzałam na infotechnologie.pl i posłuchałam wykładów Pana Kosseckiego. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem merytoryczności i wielu ciekawostek podanych przez niego. I tak na marginesie: Pan Kuczyński to człowiek, który źle się przysłużył Polsce w ministerstwie przekształceń własnościowych. Dzisiaj, z perspektywy czasu doskonale to widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *