Zdemolowany pociąg przez woodstockowiczów

„W czwartek w Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się 17. Przystanek Woodstock. To największy open air festiwal w Europie. Przyjeżdżają na niego ludzie nie tylko ze wszystkich stron Polski, ale też z całego kontynentu. Czym jadą na Woodstock? Wszelkimi możliwymi sposobami. Najczęściej wybierają jednak pociągi.

2 sierpnia. Warszawa Wschodnia. Dzicz, stado tratując się wzajemnie wpada z wrzaskiem do 8 wagonów, w których siedzą zwykli normalni ludzie niczego nie przeczuwający… Po chwili CI zwykli ludzie, którzy mieli nadzieję na spokojną i bezpieczną podróż do Poznania uciekają w popłochu z tego pociągu wynosząc bagaże i nawet dzieci przez okno…  – pisze do nas pasażer pociągu, Paweł. A jak zapewnia nas Paweł to dopiero początek atrakcji. Z okien leci wszystko co mają pod ręką – i to zarówno w czasie jazdy jak i na stacjach. Setki butelek (po wszystkim co ma % – przodują najtańsze wina) celowanych oczywiście w coś na czym może ona się rozbić, wtedy jest większa radocha. Puszek niezliczona ilość, firanki, papier toaletowy z WC, różne inne przedmioty, które znalazły się pod rękami tej wspaniałej młodzieży. Po pół godzinie jazdy cały pociąg już jest zalany zarówno moczem jak i innymi płynami, pozostałościami posiłków sprzed kilku dni, popisany, zdewastowany – dodaje.

To w tym pociągu doszło we wtorek do wypadku z udziałem 18-latka. Pociąg rusza z Poznania. 300 m za stacją, jak było do przewidzenia, totalnie naćpany i spity kwiat polskiej młodzieży wychylając się z pociągu pokrzyczeć sobie spotyka na swej drodze znak kolejowy… Pociąg staje, delikwent traci przytomność, zalewa się krwią i zalewa nią cały wagon. Wkrótce przyjeżdża policja (na powitanie lecą m.in. „zawsze i wszędzie policja j… będzie”), przyjeżdża pogotowie (tłum krzyczy „Ruszcie d..!”). Reanimacja trwa, a w tym czasie młodzież krzyczy na cały głos: „K.. wstawaj nie udawaj!!”. Dalej trwają procedury m.in prokurator, pociąg stoi prawie 3 godziny, a wspaniała młodzież wręcz roznosi pociąg – kończy”.

http://www.epoznan.pl/news-news-26800-Woodstock_demolka_pociagu

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zdemolowany pociąg przez woodstockowiczów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *