Ziobro rusza w Polskę

– Zrobiliśmy wszystko, by utrzymać jedność, ale podział stał się faktem. Nie mamy przygotowanego w szczegółach scenariusza, logo, statutu, ale mamy w sercu przekonanie i wiarę, że zwyciężymy. Wierzyliśmy, że może dojść do zgody. Stało się inaczej, nie z naszej winy. Czas na nowe otwarcie. Naszym celem jest zwycięstwo prawicy. Chcemy spotykać się z wyborcami, już jutro ruszamy w Polskę. Tak będziemy iść, krok po kroku, do zwycięstwa – powiedział w Sejmie Zbigniew Ziobro.

Grupa byłych posłów i eurodeputowanych PiS zapowiedziała, że podczas tych podróży po kraju będą oni zakładali Kluby Solidarnej Polski. Były minister sprawiedliwości zapowiedział, że po zakończeniu tego objazdu po kraju grupa byłych polityków Prawa i Sprawiedliwości zaprezentuje w szczegółach, jak osiągnąć wytyczony cel, czyli zwycięstwo w wyborach.

– Naszym celem jest zwycięstwo prawicy, bo Polska potrzebuje zmian – podkreślił podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie Zbigniew Ziobro. Jak dodał, będą chcieli zaproponować wyborcom wizję Polski solidarnej i nowoczesnej, ale jednocześnie zakorzenionej w tradycji i wartościach.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobro-rusza-w-polske-naszym-celem-jest-zwyciestwo,1,4911515,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *