Amerykański student pisze blog jako syryjska opozycjonistka

Wyjaśniła się tajemnica bloga "lesbijki z Damaszku". Wpisy domniemanej homoseksualistki z Syrii, która krytykowała reżim prezydenta Baszara Asada, przez miesiące śledziły dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Teraz okazuje się, że wszystko było wielką mistyfikacją, a jej autorem był amerykański student uczący się w Szkocji.(…) Dziewczyna nie szczędziła słów krytyki reżimowi, przez co stała się jednym z symboli syryjskiej opozycji w internecie. Również na bieżąco odpowiadała na wszystkie wysyłane do niej e-maile.

tvn24

Komentarz: Biorąc pod uwagę, że trwające 3 miesiące naloty NATO na Libię nie doprowadziły do obalenia Kadafiego można przypuszczać, że opozycja z Benghazi ma podobny "pompowany" charakter jak opozycja w Syrii. Dlatego na naszym portalu popieramy libijskich i syryjskich katechonów. Dzicz islamska winna być trzymana za twarz. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Amerykański student pisze blog jako syryjska opozycjonistka”

  1. Bezczelna prowokacja a jaka skuteczna. Takich inicjatyw jest pewnie całe mnóstwo w wielu krajach.

  2. Dlaczego temu „newsowi” towarzyszy zdjęcie Kadafiego ? Zdjęcie Asada przecież łatwo znaleźć…

  3. To powinno otworzyc oczy tym, ktorzy maja jeszcze jakies zludzenia co do demokracji zachondich: krew, lzy i klamstwo.To wszystko, co nam zafundowali. Polskiej mlodziezy zas zafundowali blokowiska, bezrobocie i dwunastoprocentowe piwo za 2 zlote pollitrowa puszka. Niech beda przekleci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *