Antifa opublikowała listę proskrypcyjną

Na stronie niestrudzonych „łowców” faszystów opublikowano listę obejmującą 450 imion i nazwisk wraz z adresami domowymi osób, które miały dokonywać zakupów w „faszystowskich” sklepach internetowych lub odwiedzać „faszystowskie” fora internetowe.

„Antifiarze” opatrzyli listę zachętą do poszukiwań domniemanych „faszystów”.

Komentarz: Gdzie podział się Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych i Ci wszyscy, którzy tak troszczą się o ochronę danych osobowych? Czy trzeba tragedii by ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo zainteresował się działalnością osobników określających się jako „antyfaszyści”?

p.s. Specjalnie nie podajemy linka do strony „antyfaszystów”, gdyż nie chcemy „robić” im darmowej reklamy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Antifa opublikowała listę proskrypcyjną”

  1. @PiotrF Mam nadzieje ze to zrobia.Lepiej zlozyc 450 oddzielnych pozwow. Jednoczesnie moge sie zalozyc, ze nikt tego nie zrobi.

  2. @Zar: Na kato(/klero?)faszystowskim na pewno. Ale poza tym, że jesteśmy fanatycznym ciemnogrodem, to chyba nic więcej nie można nam zarzucić 😀

  3. Wiesz panie Bachmuro, dla nich partie dzielą się na postępowe i burżuazyjne ( niestety znam środowisko) , a te „burżuazyjne” to inaczej faszystowskie. Zresztą , co ci będę tłumaczył jak ty( wybacz poufałość) nawet artykuły tu piszesz.

  4. W grę nie wchodzi tylko ujawnienie danych osobowych, ale także naruszenie dobra osobistego w postaci prawa do dobrego imienia zanegowanego tutaj poprzez nazwanie tych osób faszystami, czy chociażby podżeganie do popełnienia przestępstwa, które samo jest przestępstwem. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Osobiście mam nadzieję, że chociaż część osób powalczy w sądach i wywalczy parę groszy tytułem zadośćuczynienia za doznaną przez nich krzywdę, a chłopaczkom z Antify, uderzonym po kieszeniach, odechce się głupot.

  5. Dobrzy ludzie, porzućcie nadzieje, że komukolwiek uda się w tej sprawie coś ugrać w sądzie lub w urzędach od danych osobowych. Tzn. próbować można, ale zdajcie sobie wreszcie sprawę, że te i inne instytucje zostały stworzone lub opanowane przez NICH przeciwko nam. Równie dobrze można pisać na Berdyczów. Aby jednak nie było, że jedynie kwękam po próżnicy, proponuję zainteresowanym w ramach rozwiązania, wzorem p. Kozaczewskiego, na początek wykryć gdzie jest jakaś siedziba owej tzw. antify, a kolejne pomysły same się nasuną.

  6. @Zar: Czyli wychodziłoby na to, że wszystko co nie ich, to faszystowskie? W zasadzie to by się zgadzało biorąc pod uwagę ich działania i retorykę. A to, że tu piszę artykuły, zdecydowanie nie dowodzi mojej wszechwiedzy choćby w najmniej znaczącym temacie, po prostu dzięki uprzejmości prezesa Wielomskiego mam tą przyjemność przelewania swoich myśli w słowa i publikowania ich dla każdego kto zechce je przeczytać. A tematu Antify i podobnych środowisk zdecydowanie nie zgłębiam, znajomość historii oraz podstawowych postulatów i prezentowanych wartości (jeśli o takich możemy w ogóle mówić) zdecydowanie pozwala mi wyrobić sobie konkretny sąd na tę kwestię. To czy jestem dla nich faszystą, burżujem czy feudalnym ciemiężcą ma drugorzędne znaczenie.

  7. Tylko że dla tego, komu wysmarują na drzwiach jakieś świństwo ,albo pogrożą, sprawy drugorzędne stają się jakby pierwszorzędne, panie Bachmura. Ja np.do tchórzów nie należę, ale to nie znaczy, że nie można mnie złamać. A o tym w tym artykule chodzi- o łamanie, przynajmniej próby,

  8. @Zar: Zgadzam się z panem. Wypadałoby spytać, gdzie jest policja i czy ktoś zajmuje się w ogóle sprawą włamania na te strony… ale jakoś trudno mi uwierzyć w sprawiedliwość w tym kraju… Wychodzi na to, że człowiek w tym kraju jest bezbronny, bo: 1. Policja nie chroni przed Antifą (jeśli nie wręcz przeciwnie), 2. Dostęp do broni palnej jest ekstremalnie ograniczony, a do jakiejkolwiek innej również najchętniej by odebrano, 3. Jak zaatakowany nieodpowiednio się obroni przed napastnikiem, to on dostanie wyrok. Więc taka Antifa robi co chce, bo kto im zabroni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *