Awaria w pociągu z parlamentarzystami PiSu

"Część parlamentarzystów PiS, wracających pociągiem z pielgrzymki z Rzymu, noc spędziła w wagonie restauracyjnym po awarii jednego z wagonów. Pociągiem podróżuje około 300 osób – posłowie, senatorowie i samorządowcy PiS wraz z rodzinami. Mają przyjechać do Warszawy około 1:00-2:00 w nocy".

Za: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/360737,Awaria-w-pociagu-z-parlamentarzystami-PiS-Kilkugodzinne-opoznienie-skladu

Komentarz: Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że za tym incydentem stoi FSB. Oczekujemy od deputowanego Antoniego Macierewicza wyjaśnień w tej sprawie.

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Awaria w pociągu z parlamentarzystami PiSu”

  1. W sumie nawet bym się nie zdziwił gdyby pojawił się raport jakiegoś specjalisty o możliwości rosyjskiej interwencji służb specjalnych czy zrzucenia napalmu na trawę przy torach przez niewidzialny dla radarów samolot.

  2. Nie ma najważniejszej informacji – na terenie jakiego kraju doszło do zamachu. Jak to Włochy, czy inny kraj zaprzyjaźniony z W. Putinem, to należy zadbać natychmiast o podpisanie umowy ad hoc dotyczący przebiegu śledztwa – najlepiej, niech nasz prokurator generalny przez jakiś czas miał prawo rezydować w tym kraju i podejmować wszelkie czynności. No i nie oddawać wagonu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *