Bartosiak-Bała-Zawisza

Chcesz dowiedzieć się prawdy o polityce? Może interesuje Cię obecna sytuacja w kraju i na świecie i pragniesz poznać prawdę. Zastanawiasz się jak ludzie sukcesu i biznesu dochodzili na sam szczyt?

Serdecznie zapraszam na pierwszą rozmowę live na moim Facebooku z ludźmi sukcesu, biznesu, prawa i polityki.

Moimi pierwszymi gośćmi będą:

Artur Wojciech Zawisza – przedsiębiorca i poseł na Sejm w latach 2001-2007.
Jako poseł autor przepisów o wiążących interpretacjach podatkowych, o preferencyjnej stawce VAT na artykuły dziecięce oraz o dużej uldze na dzieci w podatku dochodowym od osób fizycznych; jako przedsiębiorca współwłaściciel i menedżer w biogazowniach rolniczych oraz wiceprezes Unii Pracodawców i Producentów Przemysłu Biogazowego.

Paweł Bała – Doktor nauk prawnych, mecenas. Adiunkt w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek sektora publicznego, przedsiębiorców oraz podmiotów prowadzących działalność leczniczą. Autor szeregu analiz i ekspertyz prawnych z zakresu prawa publicznego i systemów zarządzenia. Autor dwóch, współautor siedmiu monografii i kilkudziesięciu artykułów z zakresu prawa publicznego i prywatnego. Wiceprezes Towarzystwa Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej, recenzent pomocniczy rozpraw doktorskich i recenzent artykułów w czasopismach naukowych, m.in. Przeglądzie Prawa Publicznego.

Serdecznie Zapraszam!

za: FB Tomasz Bartosiak (publiczny)

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]
Facebook

1 thoughts on “Bartosiak-Bała-Zawisza”

  1. (…)Chcesz dowiedzieć się prawdy o polityce?(…)
    Od faceta, który dał się upokorzyć na przygodzie z CPK?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *