Biedroń nazwany „zboczonym”.

TVN24 donosi:

W czasie sobotniej Parady Równości w Warszawie Robert Biedroń udzielał TVN24 wywiadu na temat sytuacji homoseksualistów w Polsce i homofobii. Wspominał sytuację z pierwszego posiedzenia Sejmu, kiedy użył określenia „cios poniżej pasa”, co spotkało się z rozbawieniem większości posłów. – Niektórym politykom skojarzyło się to z jakimś seksem – mówił w sobotę Biedroń. Chwilę później przerwał mu przysłuchujący się wywiadowi mężczyzna: „Bo jesteś zboczony, to dlatego” – powiedział.

„Przepraszam, pan mnie obraża” – odparł na to Biedroń. Następnie podszedł do stojących nieopodal policjantów i pokazał im mężczyznę. Poprosił o interwencję. Po chwili powiedział już do dziennikarki: „Uważam, że trzeba reagować na mowę nienawiści. Ona jest tak powszechna, widzicie państwo”.

http://www.tvn24.pl/biedron-nazwany-zboczonym-doniosl-policji,255627,s.html

Komentarz: Biedny jest ten Robert Biedroń. Co się pokaże publicznie, to go wyzywają, opluwają itd. Ciekawe dlaczego? Może wzbudza swoim zachowaniem tzw. negatywne emocje? [aw].

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Biedroń nazwany „zboczonym”.”

  1. wkładanie penisa do odbytu osobie o tej samej płci nie jest zboczeniem? Kto tak twierdzi. jacyś lekarze-urzędnicy opłacani przez biurokratów czy lekarze prawdziwi? Dlaczego nazywanie rzeczy po imieniu jest mowąnawiści. ja nie nienawidzę zboczeńców tylko się za nich modlę aby przestali grzeszyć. Co w tym złego? Czynności homoseksualne są grzechem. Publiczne ich propagowanie jest grzechem cudzym. jak ojciec mam prawo aby moje państwo broniło moje dzieci przez gejopropagandą! mam? Jeśli nie to co to za państwo i gdzie demokracja. Dlaczego ludzie którzy się ze mną zgadzają głosuja na tych którzy chcą mi moich praw zabronić?

  2. Robert Winnicki ma rację, to jest w pewnym sensie „wojna”. Albo my, albo oni. Jeśli przegramy, to oni wyznaczą, co nam wolno mówić, gdzie nam wolno maszerować, w co się ubierać i jak wychowywać dzieci – pod rygorem ich odebrania. Oni się nie zatrzymają, mogą tylko zostać zatrzymani.

  3. Nie jestem ubóstwiaczem narodu samego w sobie, ale trzeba skonstatować, że po naszej stronie na główną siłę wychodzą narodowcy. Jeśli ufać prof. Wielomskiemu, że tam gdzie nie było silnego ruchu narodowego, tam pojawiał się faszyzm lub nazizm, to chyba naszą misją powinno być dbanie o to, żeby nie poszło to u nas w niebezpieczną stronę. Tylko w tym celu nie można narodowców zwalczać, ani 11 listopada proponować głowy prezesa MW na talerzu mediom w nagrodę za to, że fałszywie pokazały Marsz Niepodległości… To była aberracja nad aberracjami…

  4. @Alek Juz nie ma sensu do tego wracac.Bylismy wszyscy pod wrazeniem tego, ze moglo dojsc do tragedii.

  5. @ptysgrom: Poza analizą religijną, istnieją twarde dowody na degenerujący wpływ praktyk homoseksualnych na zdrowie społeczeństwa. To z tego wzgledu np. komunisci rosyjscy za Stalina oraz niemieccy narodowi socjalisci prześladowali pederastów – jako roznosicieli obyczaju degenerującego zdrowie społecznosci. Najprosciej mówiac: pederaści i lesbijki zyja srednio o ok. 20 lat ponizej sredniej wieku (właściwej dla danej płci) w poszczególnych populacjach. Prosze poszukac danych dra Camerona. Pozdrawiam.

  6. Dla mnie homosie są swoistymi neosarmatami. Dla nas prawa, dla nas ulgi – reszta ma nam bić pokłony i nas słuchać. Dodatkowo procesują się o wszystko, pewnie zaraz wyjdzie proces, bo ktoś na homosia spojrzał „złym okiem” i teraz homoś jest przeklęty…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *