Bojkot produktów PepsiCo.

Obrońcy życia na całym świecie zapowiadają jeszcze intensywniejszy bojkot produktów giganta spożywczego PepsiCo., który mimo licznych protestów i stanowiska akcjonariuszy, zamierza wypuścić na rynek napój ze słodzikiem wykorzystującym komórki abortowanych dzieci.

http://gosc.pl/doc/1097999.Bojkot-produktow-PepsiCo

Komentarz: Patrząc na Pepesi będzie mi się chyba robiło mdło od tej pory… [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Bojkot produktów PepsiCo.”

  1. mam nadzieję że chociaż jakoś to oznaczą. biurokraci może wymyślą jakieś specjalne logo opatrzone napisem – słodzone ludzką krwią – czy coś?

  2. Ten artykuł to manipulacja. Pepsi nie używa wcale słodzika wykorzystującego komórki abortowanych dzieci. Natomiast firma, z która współpracuje Pepsico, zwana Senomyxem, używała ich do stworzenia receptora smaku. Imputowanie jednak Pepsi tego, że ich napoje zawierają słodzik z komórkami abortowanych dzieci to ohydna manipulacja.

  3. Wielkie mi halo. Ja też lubię sobie czasem zeżreć płoda na kolację. Z ketchupem i papryką są najlepsze.

  4. Zważywszy na fakt, że podobnie jak Coca-Cola, tak samo Pepsi chronią swoich receptur lepiej, niż służby specjalne tajemnic państwowych, to jestem ciekaw skąd PEWNOŚĆ, że faktycznie Pepsi używa takowych komórek do produkcji napojów. Mam nadzieję, że tak nie jest, ale mam ten komfort, że nie piję tego świństwa 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *