Breivik był sympatykiem ruchu homoseksualnego

„Portal gothamist.com podaje, że Anders Behring Breivik, który przyznał się ataków na siedzibę rządu Norwegii i młodzieżowy obóz na wyspie Utoya, wcale nie jest takim konserwatystą, na jakiego pozuje. Jeden z jego znajomych miał opowiedzieć dziennikarzom m.in. o kłopotach Breivika z dziewczynami. – On nigdy nie miał kobiety, o ile wiem – mówi jego kolega.

Zamachowiec przeszedł też operacje plastyczną czoła, nosa i brody. Brał także udział w… paradzie gejów Gay Pride w Oslo siedem lat temu. Na zdjęciu z tej imprezy tańczy i wygląda na zadowolonego z imprezy. W swoim manifeście zaznaczył jednak, że jest heteroseksualistą – napisał gothamist.com”.

Na zdjęciu: „chrześcijański fundamentalista”, „prawicowy ekstremista”, miłośnik wojskowych mundurków, mason i prawdopodobnie homoseksualista.

http://www.fakt.pl/Zamachowiec-z-Oslo-bawil-sie-z-gejami,artykuly,110801,1.html

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Breivik był sympatykiem ruchu homoseksualnego”

  1. Ale ci masoni zdziadzieli, żeby przyjmować do swego grona pedała? Wstyd!, ale pewnie to jakiś wielki wschód bo „szkoci” chyba się bardziej pilnują i pedałów nie przyjmują.

  2. „Zamachowiec przeszedł też operacje plastyczną […] nosa” Niech zgadnę jakiego kształtu był ten jego nos! Czyżby sympatia z ruchem syjonistycznym wynikała z głębszych jego więzi z beneficjentami tej ideologii?

  3. „*Zamach w Norwegii, 22 lipca 2011, miał miejsce dokładnie w 65 rocznicę zbombardowania przez syjonistyczną organizację Irgun hotelu King David w Jerozolimie w 1946 roku. Wtedy też zginęło prawie sto osób różnych narodowości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *