„Chcemy obalić to okropne, totalitarne państwo”

Nowa Prawica jest opozycją ustrojową. Nowej Prawicy nie chodzi o zmianę rządu, nam chodzi o zmianę ustrojową, chcemy obalić to okropne, totalitarne państwo – mówił we Wrocławiu na wiecu szef partii Janusz Korwin-Mikke.

Nowa Prawica zorganizowała swój wiec wyborczy na jednym z głównych deptaków w centrum stolicy Dolnego Śląska. Korwin-Mikke przekonywał ponad 200 sympatyków partii i mieszkańców Wrocławia, że w Polsce i Europie panuje niewolniczy system. – Socjalizm to niewolniczy system, z tą różnicą, że raz na cztery lata możemy wybrać sobie pana – ironizował.

Jako przykłady represyjności państwa podał m.in. to, że decyduje ono za rodzica o losie jego dzieci, czy to, że w polskim prawie mnożą się nakazy, choćby takie, jak obowiązek zapinania pasów, czy obostrzenia związane w wykupem leków na receptę. Krytykował również system podatkowy panujący w Polsce i UE.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/korwin-mikke-chcemy-obalic-to-okropne-totalitarne-,1,4859160,aktualnosc.html

+asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Chcemy obalić to okropne, totalitarne państwo””

  1. Nawet podpisów nie potrafi zebrać. Jak on chce obalić państwo skoro jest tak nieudolny z podpisami. W Rosji za taką nieudolność już by był martwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *