Chrołowska: Przypadek Évy Musso

Ekspertyza lekarska wskazała na związek przyczynowo-skutkowy między szczepionką Pfizer a śmiercią 30-letniej kobiety.

To pierwszy taki przypadek we Francji. Ekspertyza wykazała związek przyczynowo-skutkowy między szczepionką Comirnaty firmy Pfizer (p. C-19) a śmiercią Évy Musso, 30-letniej kobiety, która zmarła w 2021 roku wkrótce po otrzymaniu zastrzyku. Jej matka, która walczy w sądzie od 2022 roku, robi wszystko, aby ostrzec jak najwięcej ludzi przed ryzykiem związanym z tym produktem medycznym i „ratować ludzkie życia”.

To nie była prosta sprawa, ale wysiłki nie poszły na marne. Michèle Musso, matka Évy, tłumaczy, że znalezienie prawnika, który udowodniłby związek przyczynowy między szczepionką a śmiercią jej córki, nie było łatwym zadaniem. Wszystkie drzwi były zamknięte, z wyjątkiem drzwi prawnika z Marsylii, Erika Lanzarone, który obecnie wiedzie prym w walce z firmami farmaceutycznymi. Pomimo osobistego cierpienia i milczenia mediów głównego nurtu, Michèle jest zdeterminowana: „Będę walczyć do samego końca, ponieważ wierzę, że każdy ma prawo znać prawdę”.

Zdjęcie

https://x.com/mussomichele13/status/1707663618630688986?s=20

Lanzarone priorytetem uczynił dotarcie do niezależnych ekspertów, uważa bowiem, że wielu z nich ma konflikty interesów z przemysłem farmaceutycznym.

Kiedy sędzia powołuje eksperta, spędzam godziny na szukaniu powiązań interesów i bardzo często je znajduję. Następnie odrzucam eksperta i proszę o innego, który byłby niezależny. Opóźnia to raporty biegłych, ale to nie ma znaczenia. Liczy się niezależna opinia. W ostatecznym rozrachunku wychodzi to na dobre, bo im więcej czasu mija, tym lepiej dla nas. Literatura naukowa ogromnie się rozwija i dostarcza coraz więcej dowodów wskazujących na związek między chorobami a szczepionkami. Problem polega na tym, że wszystkim zależy na zatarciu śladów w tym temacie! Oniam (Krajowy Urząd ds. Odszkodowań za Wypadki Medyczne) reprezentuje wszystko, z czym trzeba dziś walczyć, łącznie z ekspertami, którzy nie są ani niezależni, ani bezstronni! Nawet sądy nie sprawdzają powiązań interesów powoływanych ekspertów!

W przypadku Évy Musso raport lekarza, który przeprowadził badanie patologiczne, jest jasny. Ze względu na tajemnicę śledztwa, to nie adwokat ujawnił gazecie Nexus swoje wnioski, ale Michèle Musso – upoważniona jednak tylko do pokazania i przeczytania przedmiotowego dokumentu: „Badanie anatomopatologiczne ujawnia zmiany w sercu w postaci mikroangiopatii zakrzepowej, jednojądrzastego zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego). Biorąc pod uwagę opisany kontekst, nie można wykluczyć powikłania poszczepiennego Covid„.

Lanzarone wyjaśnia subtelności tego typu raportów:

W raporcie nigdy nie będzie napisane, że szczepionka była bezpośrednią przyczyną śmierci, ale raczej, że żadna inna przyczyna niż szczepionka nie wyjaśnia śmierci. Musimy zakwestionować aktualne podejście do szukania związku przyczynowego szczepionki ze zgonem i zmienić paradygmat: dlaczego eksperci automatycznie próbują wykazać, że takiego związku nie ma i szukają innej przyczyny? Dlaczego nie próbują raczej sprawdzić, czy szczepionka nie była powiązana z patologią bądź czy nie była ich wyzwalaczem? W podejściu ekspertów ani w dokumentacji medycznej nie ma nic, co sugerowałoby, że szukają związku lub dowodów na jego istnienie.

To pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni raz, kiedy ustalono związek przyczynowy między szczepieniem a śmiercią. Kto zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Dla matki Évy wszyscy zaangażowani w łańcuch szczepień są odpowiedzialni i będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny przed sądem:

Karetka pogotowia, której przyjazd zajął ponad dwie godziny, mimo że była oddalona o zaledwie 3 kilometry, lekarz, który wstrzyknął szczepionkę mojej córce, lekarz, który zmusił ją do szczepienia, aby przepisać badanie w szpitalu i nasz rząd. Moja córka nie chciała być szczepiona, ale bardzo cierpiała na żołądek, przestała jeść i ważyła 49 kilogramów. Potrzebowała endoskopii. Powiedziano jej „bez szczepienia nie będzie endoskopii„, mimo że dwóch lekarzy rodzinnych uważało, że nie powinna być szczepiona z powodu anemii! Przykro mi, ale muszę złożyć zawiadomienie. Nie mam wyboru, jeśli chcemy posunąć sprawę do przodu: każdy musi uznać swoją odpowiedzialność.

Kiedy widzimy, że umowy zawarte między laboratoriami, Komisją Europejską i państwami członkowskimi nadal nie są dostępne w całości, a klauzule dotyczące odpowiedzialności w przypadku skutków ubocznych są zamazane i do tej pory ani nasi posłowie do Parlamentu Europejskiego, ani krajowego nie mogli zapoznać się z ich treścią, możemy się zastanawiać, czy pewnego dnia ktoś zostanie ukarany. Państwa? Laboratoria? Lekarze? Komisja Europejska? Można pokusić się o stwierdzenie, że nikt.

Oczywiście z powyższym nie zgadza się Eric Lanzarone, który prowadzi przed sądem w Paryżu coraz więcej postępowań przeciwko firmom farmaceutycznym w imieniu ofiar NOP-ów, za które państwo wkrótce będzie musiało również odpowiedzieć przed sądem administracyjnym. Jego zdaniem Pfizer doszedł tam, gdzie doszedł, ponieważ „państwo łącznie z władzami zdrowotnymi, które są władzami tylko z nazwy, pozwoliło mu tam dojść „.

Czy nie wpajano nam, że szczepionki przeciwko C-19 nie mają skutków ubocznych. Francuski minister zdrowia nadal składa takie fałszywe deklaracje w mediach? Jednak dzięki ludziom takim jak Michèle Musso, którzy walczyli i nadal walczą, prawda stopniowo nabiera innych barw, pomimo medialnej omerty. Istnieją wszelkie powody, by sądzić, że niektórzy ludzie, którzy dziś myślą, że są nietykalni, pewnego dnia zostaną osądzeni za to, co zrobili lub czego nie zrobili, z pełną znajomością faktów.

Anna Chrołowska

źródło:

https://www.nexus.fr/actualite/vaccin/lien-causalite-pfizer-deces/

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 4.4]
Facebook

6 thoughts on “Chrołowska: Przypadek Évy Musso”

  1. Gdyby europejskie społeczeństwa wykazały się choćby odrobiną rozumu, po wyborach w parlamentach nie zasiadałby nikt, kogo dotykałby choćby cień podejrzenia o taki czy inny udział w tym zaplanowanym i dobrze zorganizowanym ludobójstwie. A nowe władze wytaczałyby im procesy. Ale, niestety, społeczeństwa Europy są w jakichś 80% tak ogłupione, że już niczego nie rozumieją, a co najgorsze – nie chcą już rozumieć. Dlatego przyjdzie, co musi przyjść.

  2. „Czy nie wpajano nam, że szczepionki przeciwko C-19 nie mają skutków ubocznych.”
    Kto w ogóle uwierzył w nagłą „pandemię” — ten głupi, i tyle.

  3. Na początku tej „pandemii” lekarze mogli nie znać danych, które pojawiały się w periodykach i bazach danych stopniowo. Najgorsze jest jednak to, że teraz kiedy już wiadomo, że te „szczepionki” wywołują setki razy więcej NOPów niż uważało się dotychczas za dopuszczalne, lekarze nadal je proponują. Mojej matce zaproponowano szczepienie u lekarza pierwszego kontaktu w sierpniu 2023 r. Lekarze proponujący szczepienia teraz są albo niedouczeni, albo wykazują złą wolę.

  4. Teraz widzę, że trafiłem we właściwe miejsce. W artykule wymienia się pismo NEXUS. To pismo dla foliarzy i płaskoziemców oraz antyszczepów; słowem dla mnie. Czytam je regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *