Czy Adam Wielomski i KZM są w Komitecie Poparcia Marszu Niepodległości 2012?

Drodzy Czytelnicy,

wszedłem dziś na facebook, a tu wszyscy piszą, że Janusz Korwin-Mikke został usunięty z Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości 2012. Informację na ten temat dałem nawet na nasz portal.

Potem coś mnie tknęło i wyszukałem w internecie portal Marszu Niepodległości 2012 i ze zdziwieniem przeczytałem, że także jestem w Komitecie Poparcia, zresztą wraz z Klubem Zachowawczo-Monarchistycznym, którego jestem Prezesem oraz z portalem konserwatyzm.pl

Minęło kilka minut i dotarły do mnie informacje, że Janusz Korwin-Mikke wyraża wielkie zdziwienie, że został wyrzucony z Komitetu Poparcia, bowiem nawet nie wiedział, że jest jego członkiem. JKM na swoim blogu napisał: „w żadnym takim komitecie nie byłem, niczego nie podpisywałem, ani w żadnym zebraniu takiego komitetu nigdy nie uczestniczyłem”.

Trudno mi się wypowiadać za kolegę Arkadiusza Mellera – naczelnego konserwatyzm.pl – ale jestem pewien, że ja sam nie zgłaszałem swojego akcesu do Komitetu Poparcia Marszu Niepodległości 2012, także nie zgłaszałem takiego akcesu w imieniu KZM. Jakkolwiek też lubię wino i piwo, to aż tyle tych trunków nie wypijam, abym nie wiedział, gdzie się zgłaszam i kto mnie pytał o udzielenie poparcia. Oświadczam więc, że swojego akcesu do Komitetu Poparcia nie zgłaszałem.

Piszę to nie dlatego, że mam coś przeciwko Marszowi Niepodległości 2012, zwalczam jego organizatorów itd. Jednak w związku z wypadkiem, którego doświadczył Janusz Korwin-Mikke, oświadczam, że gdybyście Państwo przeczytali oświadczenie organizatorów, że także zostałem „dyscyplinarnie” usunięty z Komitetu Poparcia Marszu 2012, to informacja ta jest nieprawdziwa, gdyż nigdy nie byłem jego członkiem.

Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Czy Adam Wielomski i KZM są w Komitecie Poparcia Marszu Niepodległości 2012?”

  1. Przepraszam, że piszę na inny temat, ale mój syn mi powiedział, że we wczorajszym meczu Śląsk Wrocław – Hannower kibice niemieccy skandowali hasło „Deutsche Breslau!”. W związku z tym mam pytanie: czy Pan Arkadiusz Meller i Pan Antoine Ratnik zamieszczą informację na ten temat? Przecież to takie ich klimaty: RAŚ, niemiecki Śląsk (oczywiście w imię regionalizacji) itp. :)))))))

  2. @evegren Ja teraz robie w „restytucji Polski z lat 966-1696”.Nowy konik.Ras mi juz przeszedl:))) A za Kol.Mellera nie moge sie wypowiadac.Ma swoj wiek, niech mowi 🙂

  3. to może napiszecie choć o tym co, jak mi mówił mój prawnuk, skandowali polscy kibice: „żydzi z pzpn do gazu”. to takie swojskie klimaty i warto o nich informować 😉

  4. @evegren Trochę niedokładnie, Hanower miał śpiewać „Deutsche Wrocław”. Co w sumie nie dziwi, bo w Hanowerze klimaty raczej na lewo.

  5. Plus całej sytuacji jest taki, że teraz JKM chce coś organizować we właściwym terminie 7 października. A tak to cała sytuacja jest dość… egzotyczna.

  6. Dla Korwina zawsze Dniem Niepodległości był 7 października. Z dniem 11 listopada problem jest taki, że nie można ustalić kto organizuje w tym dniu manifestacje. To chyba nie jest przypadek. Jeżeli ktoś zna organizatora (instytucjonalnego) to niech się odważy go ujawnić. Skoro z Komitetu Organizacyjnego są usuwani ludzie, którzy nic o żadnym Komitecie nie wiedzą, to może tego Komitetu w ogóle nie ma…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *