Czy polski Naród się odrodzi?

dr Artur Górski, Poseł na Sejm RP

oraz Fundacja Św. Kazimierza Królewicza

zapraszają na dyskusję

pt.

Czy polski Naród się odrodzi?

z udziałem redaktorów:

Stanisława MICHALKIEWICZA, Wojciecha RESZCZYŃSKIEGO

i Rafała ZIEMKIEWICZA

Spotkanie odbędzie się w dniu 3.06. (piątek) o godz. 18.00

w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie,

Al. Niepodległości 162 (stacja metra Pole Mokotowskie)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Czy polski Naród się odrodzi?”

  1. Polski naród się nie odrodzi. Chyba, że przyjmie Islam. Po przyjęciu Islamu skończą się rządy lewaków.

  2. I zaczna sie rzady lewakow islamskich…Zreszta „narodowosc” to taka przejsciowa tendencja dziewietnasto-dwudziestowieczna. Panta rhei.

  3. Warunkiem odrodzenia narodu jest odwrócenie się plecami do zła. Dopóki będziemy wybierali partie nibyprawicowe, będziemy mieli nibynormalność. Główną dziś przeszkodą w wykreowaniu normalnej władzy jest nibyprawica PiS. To PiS sprawia, że normalni ludzie wyłaniają lewacką, antypolską (prounijną) władzę. Winnymi tego stanu rzeczy są wszyscy, którzy współtworzą i popularyzują tego politycznego diabła w ornacie, jakim est właśnie PiS.

  4. Czyżby naród polski umarł, że ma się „odrodzić”? Pytanie w tytule jest bezsensownie postawione.

  5. W Islamie nie ma lewaków u władzy. Jak się taki znajdzie to się ukrywa bo za zdradę Islamu grozi śmierć. Islam szybko się rozprawia z lewakami niszczącymi religię. A co robi dziś Katolicyzm?

  6. „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”! Polska odrodzi się, gdy zwycięży opcja narodowa, która w Polsce MUSI BYĆ katolicka. „Polska albo będzie katolicka, albo nie będzie jej wcale”. Te słowa Feliksa Konecznego są nadal aktualne.

  7. Dla tych panów „odrodzenie Polski” to pewnie tyle samo, co zwycięstwo PiS. Po co reklamujemy na konserwatyzm.pl tych partyjnych paputczików?

  8. Polska nie musi być katolicka. To właśnie przez katolicyzm Polska jest wymierającym krajem. Teorie Konecznego można wsadzić między bajki. Tylko Islam sprawi, że Polska stanie się silna. Tadeuszu Marianie Ważny zobacz jak silny jest dziś Islam. Meczetów wciąż przybywa a kolejne kościoły są zamykane. Lepiej być Islamskim Panem niż katolickim niewolnikiem.

  9. SŁOWIANIN: „To właśnie przez katolicyzm Polska jest wymierającym krajem.” – Ciekawa teoria. Tylko czy prawdziwa? A może dowodzi tego, że kolega „SŁOWIANIN” już dawno stracił kontakt z wiedzą historyczną, lub ogólnie z rzeczywistością?

  10. @M.B. Zobacz przyrost naturalny w Polsce. Może tego nie zauważyłeś. To przez zgniły katolicyzm, Polska się starzeje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *