Generałowi Ratko Mladiciowi


Jeśli rząd Serbii wyda jakiemuś heco-trybunałowi Generała, który dowodził wojskami serbskimi w walce przeciwko Chorwatom i islamistom (a konflikt ten trwa już 800 lat i prowadzony jest przez wszystkie strony z niesamowitym okrucieństwem), to trudno o takim rządzie myśleć inaczej, niźli to, że ma on charakter autentycznie agenturalny.

[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Generałowi Ratko Mladiciowi”

 1. Piękna pieśń, pierwszy na swojej stronie,umieścił ją chyba Robert Larkowski. „Własny” rząd w roli łapsów i rakarzy serbskich bohaterów,których odstawia przed oblicze jankesko-brukselskiej „sprawiedliwości” w oczekiwaniu na nagrodę. Tak nisko mogą upaść tylko demoliberalni politykierzy.

 2. „Przeciwko Chorwatom i islamistom”? A dlaczegozby nie napisac „przeciwko Bosniakom i katolicystom”?

 3. Adamia, chyba sobie jaja robisz. Przecież ta gnida jest zwykłym mordercą. Bandzior odpowiedzialny za setki tysięcy morderstw, tortur, gwałtów i kradzieży. Dawno już powinien wisieć.

 4. @T. Dalecki: Pan mógłby akurat w tej sprawie milczeć, albowiem znane jest powszechnie pana poparcie dla Izraela, który nie gorsze rzeczy wyprawia w Palestynie. Konflikty zbrojne mają to do siebie, że giną w nich ludzie, a czasem dochodzi do rzeczy okrutnych. W tym wypadku akurat to bandyci z NATO rozpoczęli swoją interwencję o „demokracje i prawa człowieka”. Połowa zbrodni Serbów jest wyimaginowana, część dokonana w ramach normalnych działań wojenny, a część w ramach odwetu. Ciekawi mnie co pan by robił, gdyby w czasie nalotu rozwalili panu dom, zginęłaby pana żona, dzieci? Polecam również porozmawiać z ludźmi, Polakami, co byli w tym czasie w Jugosławii na misjach humanitarnych, opowiedzą panu jak to traktowani byli Serbowie, jak to nie wolno było dawać paczek z żywnością Serbom itd. Jak już jesteśmy w temacie zbrodniarzy: co ze zbrodniarzem Clintonem? Kiedy jego skaże trybunał? Niech żyje Ratko Mladić!

 5. @krzysztof – pomyliło się panu kompletnie wszystko, z chronologią i najbardziej elementarnymi zasadami moralności, cywilizacji i prawa na czele. Cóż, spodziewałem się zresztą głupkowatych postów od różnych nawiedzonych fanów zbrodniarzy. W sumie taki Charles Manson też ma swój fanklub, więc nie ma się co dziwić….

 6. A cóż ja z panem będę pisał, jak pan wierzy w te brednie o jakiś Srebrenicach i rzekomo „setkach tysięcy” pomordowanych?

 7. Ale kłamstwa w tej sprawie są wręcz przerażające. Choćby tzw. masakra w Srebrenicy. Otóż nie zginęło tam żadne 8000 niewinnych muzułmanów, tylko 2000 (około tyle również znaleziono ciał!) bojowników rebeliantów muzułmańskich, którzy ponieśli śmierć nie w żadnej nawet egzekucji, tylko w większości w normalnych działaniach wojennych. Pozostałe 6000 onzowsko-natowska hołota wzięła sobie z kosmosu. Podawano nazwiska rzekomo pomordowanych przez Serbów ludzi, którzy jak się potem okazało… żyli i brali udział w głosowaniach. Podawano bojowników muzułmańskich, którzy nie mieli nic wspólnego z Srebrenicą, tylko ginęli dużo wcześniej w innych rejonach. Zresztą za całą tą wojną, kabaretowym Trybunałem Haskim ciągnie się taki smród, że głowa mała. O hipokryzji to nawet nie wspominam, bo ile Palestyńczyków ginie w strefie gazy? Ile Afgańczyków czy Irakijczyków zginęło w jankesko-natowskich bombardowaniach? Przecież to całe wioski znikały z powierzchni ziemi, kompletnie przypadkowi ludzie i cywile… gdyby tu chodziło o zbrodniarzy, to nawet jakby wziąć przypisywane Mladiciowi zbrodnie, to przy prawdziwych zbrodniarzach on jest jeno rzezimieszkiem.

 8. Won z nim! Od kiedy ludobójstwo to dziedzictwo tradycji? Brzydzi mnie ten typek. Nie wiem czemu fakt, że mordował często niewinnych ludzi akurat pod flagą Serbii miałoby wzbudzić we mnie sympatie do niego.

 9. @ Dalecki and Bała – Koledzy, tam trwa wojna od XIII wieku, gdzie wszystkie trzy strony najchętniej się „rzezają” całymi tysiącami, wojna o nieprawdopodobnym okrucieństwie. W czasie II wojny św. dzicz chorwacka wymordowała ok 1 milion Serbów w Bośni (z 3,5 miliona) w sposób nieprawdopodobnie okrutny. Produkowali specjalne noże do podcinania gardeł, wydłubywali oczy itd. W obozach koncentracyjnych dla Serbów robili zawody, kto jednym zamachnięciem noża zabije więcej osób. A islamistach to w ogóle nie ma co gadać: to dzicz azjatycka. Dlatego nieco inaczej podchodzę do działalności gen. Mladicia.

 10. Za to w I wieku żył sobie taki ktoś, kto powiedział żołnierzowi „poprzestań na swoim żołdzie” co znaczy nie gwałć, nie rabuj i nie morduj cywili jak również przeprowadził rewolucję nie rozlewając krwi innej niż swoja wlasna. Oczywiście nauczanie tego cieśli z Nazaretu wszyscy mają głęboko w miejscu poniżej pleców a już najbardziej ci, którzy deklarują się chrześcijanami. Święty Kozioł, czarna msza, krwawa hostia i inne takie są fajniejsze. http://www.youtube.com/watch?v=QD7JZPWTrxg – tu jest utwór bardziej pasujący do zadedykowania temu syfiastemu generałkowi. Mniej mnie brzydzą pedały niż ten osobnik. Takim jak on najchętniej narzygałbym na mordę.

 11. @Adam Wielomski – akurat co do Bośniaków to w tej wojnie są przede wszystkim ofiarami, choć niewątpliwie także przedstawiciele tego narodu popełnili trochę zbrodni – ale niewspółmiernie mniej niż Serbowie. Ale to bez znaczenie – jedne zbrodnie nie usprawiedliwiają innych, tym bardziej nie istnieje „odpowiedzialność zbiorowa” całego etnosu. Ponadto nazwanie Bośniaków „islamistami” jest nieporozumieniem – do czasu, kiedy z konieczności zostali zdani na na pomoc z krajów muzułmańskich w znakomitej większości nawet nie wiedzieli co to koran. Zresztą – wielu do dziś nie wie. Obawiam się jednak, że Twoja (i niektórych innych czytelników) sympatia dla serbskich zbrodniarzy ma zupełnie inne przyczyny psycho-mentalne. Otóż jest pochodną rusofilii. Serbowie też są prawosławni, też piszą cyrylicą, lubią Rosję, Rosja przynajmniej udaje, że też ich lubi. Jugosławia to był tak ZSSR w miniaturze. Generalnie Serbia to dla Was (może nieświadomie?) taka namiastka Rosji. Tym niemniej okazywanie jawnej sympatii zbrodniarzowi oburza mnie. Pewnych ludzi – jak Hitlera czy Pol-pota po prostu nie wypada bronić. Mladić do takich właśnie gnid należy.

 12. W książce „Planirani Chaos” Ibrahim Mustafić, deputowany partii Izetbegovicia ze Srebrenicy, dokładnie opisuje, jak zabiegał u Izetbegovicia o to, żeby uzbrojone bojówki muzułmańskie ze Srebrenicy przestały palić i mordować wiosek serbskich naokoło tego miasta, bo sprowokuje to prędzej czy później serbski odwet. Z odpowiedzi z Sarajewa wynikało, że właśnie o to chodziło – odwet serbski mógłby być bowiem później propagandowo wykorzystany do zniesienia embarga na dostawy broni dla Muzułmanów i przyczynić się do zmiany opinii publicznej za granicą na antyserbską. I tak się w istocie stało. Szkoda natomiast słów na pana Daleckiego, który w konflikcie który łącznie pochłonął koło 100 tysięcy istnień jednemu człowiekowi przypisuje morderstw „setki tysięcy”. Pan Bała za to przynajmniej jest konsekwentny i z zasady widać hołduje pruskiemu „Serbien muss sterbien”.

 13. Gratuluję panu Daleckiemu, właśnie zrównał Mladicia z Hitlerem i Pol-Potem. Jest pan lepszy niż amerykańska propaganda! Czemu oni się po pana nie zgłoszą? Ja pamiętam na dniach ataku NATO jak to jeden idiota z sejmu siedział u Moniki Olejnik (nie pamiętam z jakiej był partii i jak się nazywał) ale opowiadał wtedy tak samo jak dziś pan Dalecki bzdury o Serbach takie, które nawet ówczesnemu rzecznikowi NATO, ONZ, Jankesów czy lewackiej prasie nie przychodziły do głowy Widać miał serbofobię jak pan Dalecki, który przecież niejednokrotnie podkreślał, że „Serbów nie lubi”. Wiemy wszyscy o co więc chodzi, a z fobii drogi panie leczy się dziś u psychoanalityków. Ja jednak dodam, że też kiedyś opierałem się na takich stereotypach, a w całym tym konflikcie na oko byłem za Chorwatami, bo to przecież katolicy – do czasu… jak zacząłem o tym konflikcie czytać. Niech mi pan uwierzy na słowo, albo zapozna się wreszcie z faktami dotyczącymi tego wydarzenia.

 14. @ Dalecki – oczywiście, chodzi mi o oś Moskwa-Warszawa-Belgrad, która powinna podzielić pomiędzy siebie wpływy w tej części Europy.

 15. @Adam Wielomski – nie wiem czemu trywializujesz i sprowadzasz rzecz do absurdu. Przykry fakt pochwalania zbrodniarza miał miejsce a ja szukam wyjaśnienia motywacji. I sądzę, że trafiłem.

 16. Panie Dalecki, naprawdę nie trzeba być rusofilem by lubić Serbów – różnice w mentalności obu narodów są znaczne, tak samo jak nie trzeba być rusofilem żeby popierać Serbów w konflikcie bałkańskim. Wystarczy sobie trochę na ten temat poczytać, jak zasugerował Krzysztof, a przy tym miłować prawdę i sprawiedliwość. Ja rusofilem nie jestem a popieram Serbów i ich lubię, a np. Waldemar Łysiak jest chyba jednym z największych rusofobów w kraju i ma takie same stanowisko.

 17. @krzysztof&ElDesmadre – gratulacje za kompetencję i nie uleganie politycznej poprawności,Dalecki jak zwykle leje(spłukuje) wodę, Santus Faustus I – zmiana ciśnienia i jakieś zaburzenia pracy zwojów?

 18. Już sobie przypomniałem co to za pożyteczny idiota był z sejmu u Olejnik, niejaki Janusz Onyszkiewicz (UW), ówczesny MON, bajdurzył, że jesteśmy gotowi posłać tam wojska „o wolność naszą i waszą” bo straszni Serbowie robią czystki etniczne na masową skalę… brednie których ówcześnie nawet oficjalna natowska propaganda nie odważyła się powtarzać. Teraz na naszym skromnym podwórku mamy takiego Onyszkiewicza, mianowicie pana Daleckiego, co to przypisuje setki tysięcy morderstw (zastanowił się szanowny pan chociaż nad tą liczbą?) Mladiciowi i robi z niego Hitlera. Czy pan nie ma wstydu?

 19. @krzysztof, ElDesmadre – zapiszcie się może do fanklubu C.Mansona. Z głupotą nie ma co wchodzić w jakiekolwiek dyskusje…pa-pa-pa.

 20. Pan Dalecki swoim komentarzem rozwiał chyba wszystkie wątpliwości i rzeczowo przedstawił swoje stanowisko. A te dokumenty z danymi o setkach tysięcy morderstw są wspaniałym źródłem dla historyka! Wszyscy faszyści o innym zdaniu niech się schowają.

 21. @T.Dalecki: Drogi panie, czytanie prześmiewczych przesłań dziennikarzy „Gazety Polskiej” zdecydowanie lepiej panu wychodzi niż wypowiedzi w poważnych tematach, może zajmie się tym pan na stałe? Już niedługo „GP” będzie pewnie w Agorze SA, a tam dobrze płacą, a nóż na posadkę się pan załapie?

 22. To niestety może być wirus rosofilii. Gen. Gotovina na www laurki nie dostał, jak go niesłusznie skazano!

 23. Hej! Słyszałem, że według W.Łysiaka zbrodni w Srebrenicy nie było, została wymyślona w mediach, a zdjęcia ofiar pochodziły z innego poprzedniego konfliktu w tym rejonie. Czy to prawda?

 24. Mógłby pan skonkretyzować pytanie? Czy: 1) to prawda że Srebrenicy nie było?; czy może: 2) to prawda że Łysiak tak napisał? Myślę że najlepiej byłoby dotrzeć do źródła. Osobiście przychylam się ku takiej tezie, aczkolwiek dowodów nie mam i sądzę, że warto byłoby to naukowo potwierdzić.

 25. Chwała Generałowi Mladiciowi, chrześcijańskiemu obrońcy cywilizacji europejskiej na Bałkanach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *