Defilada zwycięstwa wojsk frankistowskich

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Facebook

0 thoughts on “Defilada zwycięstwa wojsk frankistowskich”

  1. Taki film to kompletny idiotyzm i kompromitacja portalu klub zachowawczy,zwłaszcza, iż w jego trakcie pada informacja, iż pojawiły się okrzyki Viva Alemania i ….Viva(dosłownie)…..Fuhrer(sic!).Po co komu takie wideo……Taki film to jest dodatkowy argument dla Gazety Wyborczej przeciw portalowi…..

  2. Tylko, że oni nie mieli do takiego czynu żadnych uprawnień. Działania schizmatyków nie mają znaczenia.

  3. Wspaniała defilada po zwycięstwie Krucjaty przeciwko wrogom Chrystusa! Trudno żeby w 1939 roku (na kilka miesięcy przed inwazją III Rzeszy na Polskę) po otrzymaniu pewnej wymiernej pomocy nie było jakichś okrzyków radości na cześć Niemców czy ich przywódcy, biorąć pod uwagę okoliczności jakoś nie widzę w tym nic zdrożnego. Zabawne jak często spotkałem się ze sformułowaniem „faszysta” w kontekście Generała Franco – i to niestety często od ludzi po których zupełnie bym się nie spodziewał. Jeśli ktoś by się łudził odnośnie indoktrynacji w Polsce – to jest jeden z dowodów.

  4. @abcd: argument dla Gazety Wyborczej przeciw portalowi? No i bardzo dobrze. Jeszcze tego brakowało, żeby GW chwaliła konserwatyzm.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *